xperia-z-display
با آغاز به روزرسانی اکسپریا Z به اندروید 4.4 از دیروز، بسیاری این آپدیت را به روش های مختلف دریافت کردند. تغییرات کوچک و بزرگ زیادی پس از آپدیت به این نسخه در اکسپریا Z ظاهر شد که با هم مرور کردیم.

اما یک خبر خوش برای آنهایی که علاقه مند به باز کردن بوت لودر دستگاه خود هستند اما به علت از دست رفتن موتور براویا اقدام به این کار نمی کنند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید باید بگوییم بازگشایی بوت لودر در اندروید 4.4 اکسپریا Z باعث از دست رفتن موتور براویا نخواهد شد.

این خبر بر اساس گزارش تعدادی از کاربران XDA که این آپدیت را دریافت کردند به دست آمد. این در حالی است که چندی پیش نیز دوملرد در تویتر اعلام کرده بود در اندروید 4.4 بازگشایی بوت لودر هیچ تاثیری بر روی X-reality ندارد و به نظر میرسد این حالت شامل موتور براویا نیز شده است.
bravia
بر این اساس علاوه بر اکسپریا Z ، صاحبان مدل های ZL ، ZR و هر کدام از گوشی های سونی که اندروید 4.4 را به طور رسمی دریافت کردند بدون نگرانی بابت از دست رفتن موتور براویا میتوانند بوت لودر دستگاه خود را آنلاک کنند.

البته هنوز این خبر توسط سونی به تایید نرسیده است. در گذشته نیز صاحبان اکسپریا Z1 با مشکل از دست رفتن دوربین بعد از بازگشایی بوت لودر مواجه بودند که با آپدیت دستگاه به اندروید 4.3 این مشکل به طور کامل حل شد. سونی پس از گذشت مدتی این خبر را تایید کرده بود. ما باید منتظر باشیم و ببینیم آیا سونی خبر از دست نرفتن موتور براویا پس از آپدیت به اندروید 4.4 با بوت لودر های باز را نیز تایید میکند یا خیر؟