Battery_STAMINA_Mode-600x307
سکه گمشده سونی در اندروید 6.0 مارشمالو بعد از گذشت چند هفته از اولین نمایش رسمی این نسخه، به اندروید مارشمالو بازگشت. همانطوری که سونی هفته گذشته وعده داده بود، نسخه جدید بتای اندروید 6.0 بالاخره قابلیت محبوب استامینا را با خود به همراه آورده است.

نسخه جدید بتای اندروید مارشمالو برای گوشی های اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 از ساعاتی قبل توسط سونی در دسترس کاربران حاضر در این طرح قرار گرفته است. این نسخه با شماره ساخت 23.5.A.1.151 منتشر شده که احتمالا به زودی همین شماره ساخت نیز به عنوان نسخه رسمی در اختیار کاربران گوشی های این دو خانواده قرار خواهد گرفت.

اما در این آپدیت بالاخره حالت استامینا برای اولین بار به رام های مارشمالوی سونی اضافه شده است. استامینا مود به همراه حالت اولترا استامینا با طراحی جدید توسط سونی در این نسخه استفاده شده است. هنوز مشخص نیست که عملکرد این حالت در اندروید مارشمالو تا چه اندازه در مصرف باتری تاثیر گذار است و اینکه حالا به سر قابلیت Doze که به صورت پیش فرض در این نسخه موجود بوده چه خواهد آمد. به زودی اطلاعات بیشتری از این حالت و عملکرد آن بدست خواهیم آورد که آن را به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع: