بازی انحصاری و مورد انتظار God Of War 4 ممکن است در سال جاری میلادی عرضه شود.

2
۶,۱۱۷

خُدای جنگ را به یاد دارید؟ بازی God Of War یا همان خُدایِ جنگ یکی از محبوب ترین بازی هایِ دنیا میباشد، که هر گیمری حدأقل یکبار نام آنرا شنیده است و بسیاری آنرا تجربه کرده اند. خُدای جنگ برایِ اولین بار با شخصیت کراتوس در سال 2005 میلادی به جهانیان معرفی شد و اولین نسخه از بازی God Of War در همین سال برایِ کنسول PS2 سونی منتشر شد.

تا به امروز نسخه هایِ متعددی از بازی God Of War به صورت انحصاری برایِ کنسول هایِ PS3، PS2 و PS4 سونی منتشر شده اند. سونی برایِ هر دو کنسول PS2 و PS3 نسخه هایِ مخصوصی را برایِ گیمرهایِ خود آماده کرده بود، تا قدرت نسل جدید کنسولش را به رُخ رقبا بکشد، اما تا به امروز که چیزی حدود 4 سال از عرضه کنسول نسل هشتم سونی میگذرد، سونی نسخه جدیدی از بازی خُدای جنگ را ارائه نکرده است.

البته این موضوع نهایتاً به شکل یک سورپرایز بسیار ویژه و بزرگ در E3 2016 ختم به خیر شد و همگان با خبر معرفی بازی God Of War 4 حسابی هیجان زده شدند. اگر مراسم معرفی این بازی را از دست داده اید، باید بگوییم که بازی God Of War 4 در ادامه نسخه 3 نمیباشد و داستان کاملاً متفاوتی را روایت میکند، اما شما همچنان با شخصیت کراتوس ملاقات خواهید کرد.

همانطور که مطلع هستید، شخصیت کراتوس که شخصیت اصلی داستان بازی God Of War میباشد در نسخه سوم و نهایی بازی رستگار شد و داستان بازی خُدای جنگ در واقع به نوعی به پایان راه خود رسید. اما با پایان یافتن زندگی کراتوس سونی چه داستانی میتواند برایِ ما داشته باشد؟ در واقع بازی God Of War 4 روایتگر داستان زندگی کراتوس با پسر خود و اتفاقات پیشِ رویِ آنها میباشد.

تا به امروز تریلرهایِ بسیار اُمیدوارکننده ای از نسخه جدید بازی God Of War منتشر شده است و از گرافیک گرفته تا گیم پلی همه چیز عالی است؛ اما تنها موضوعی که شاید برایِ کاربران ناخوشایند باشد، در دست نبودن تاریخی برایِ انتشار این بازی محبوب است. خبر خوب برایِ طرفداران بازی God Of War 4 این است که شاید بتوانند این بازی را در سال جاری میلادی تجربه کنند.

این موضوع ساعاتی پیش از حساب کاربری توئیتر آقایِ Christopher Judge، بازیگر نقش کراتوس و صدا پیشه این شخصیت در بازی God Of War 4 مشخص شده است. همانطور که در تصویر فوق نیز میتوانید مشاهده کنید، آقایِ Christopher Judge در رزومه خود کارهایی که تا به امروز مشغول آنها بوده و در آنها تخصص دارد را آورده است و در مقابل نسخه جدید بازی God Of War سال 2017 میلادی به خوبی مشاهده میشود.

بسیاری از این موضوع برداشت کرده اند که ممکن است بازی مورد انتظار God Of War 4 در سال 2017 میلادی منتشر شود، اما بهتر است کمی با اغماض به این موضوع نگاه کنیم. قطعاً سونی پیش از انتشار نسخه جدید بازی بزرگی چون God Of War انواع و اقسام تبلیغات را انجام خواهد داد و شاید در E3 2017 بتوانیم دیدی وسیع تر نسبت به بازی مذکور داشته باشیم و اطلاعات جدیدی از نسخه جدید بازی خُدایِ جنگ به دست آوریم.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع:

2 دیدگاه ها

  1. تو نسخه ی سوم آخر بازی وقتی کریتوس سعی کرد خودش رو بکشه شمشیر رو تو شکمش فرو کرد ولی بعدش صفحه سیاه شد و وقتی دوباره همونجا رو نشون داد کریتوس نبود و یه رد خون بجا گذاشته بود.احتمالا توی نسخه ی جدید میفهمیم چی شده.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here