دعاهای کسانی که منتظر انتشار بازی محبوب و خاطره انگیز Super Mario Run (قارچ خور) برای اندروید بودند مستجاب شده است. بازی Super Mario Run در پلی استور قرار گرفته است، البته فعلا این بازی به صورت کامل منتشر نشده و فقط به صورت پیش ثبت نام است و در صورتی که ثبت نام کنید، می توانید از انتشار کامل بازی مطلع شوید. هیچ اطلاعاتی راجع به زمان انتشار بازی در دسترس نیست.

بازی Super Mario Run کمی پیش برای طرفداران iOS اش منتشر شد. این بازی اولین بازی منتشر شده توسط شرکت Nintendo برای اسمارتفون ها است که در سراسر دنیا به بالای لیست بیشترین اپ های دانلود شده رسیده است. اما ناگهان مردم متوجه شدند که این بازی آن چیزی که آن ها تصورش را داشتند نیست و پرداخت درون برنامه ای 10 دلاری پس از مرحله سوم بازی برای برخی غیر قابل تحمل بود و همین موضوع باعث تعداد زیادی نظر 1 ستاره در App Store شد. با این حال این بازی در لیست عناوین معروف اپ استور باقی خواهد ماند.

به نظر می رسد که نسخه اندروید این بازی در اکثر جهات مانند پرداخت درون برنامه ای مانند نسخه IOS آن است و مردم از آنچه که پیش رو دارند آگاهند، پس لا اقل این بار شاهد نظر های 1 ستاره کمتری از طرف کسانی که علاقه ای به پرداخت پول برای بازی ندارند هستیم.

منبع: