Snake-Rewind-Logo
شاید از ابتدای ورود تلفن های همراه به ایران، بسیاری از کاربران آن زمان گوشی های همراه، بازی خاطره انگیز و به یاد ماندنی “مار” را در گوشی های قدیمی نوکیا به یاد دارند. سال 1997 و زمانی که تلفن های همراه مثل امروز یک ابزار همه گیر و پرکاربرد نبودند، بازی محبوب Snake یا همان مار بازی بر روی گوشی های نوکیا 6110 قرار میگرفت.

حدود 20 سال قبل، زمانی که نه خبر از گوشی های هوشمند با امکانات بالا، و نه بازی هایی مثل کلش آف کلنز، انگری بردز، آسفالت و … بود، بازی Snake تنها سرگرمی کاربران گوشی های موبایل بود. یک سرگرمی ساده که شاید لذت آن بسیار بیشتر از بازی های گرافیکی و سنگین امروزه بود.

زنده کردن خاطرات، مخصوصا خاطرات شیرین، همیشه لذت بخش است. خاطرات کاربران قدیمی موبایل حالا با انتشار بازی خاطره انگیز Snake Rewind یک بار دیگر زنده شده است. این بازی خاطره انگیز و شیرین توسط کمپانی Taneli Armanto ساخته شده که نسخه اولیه این بازی را حدود 20 سال قبل و برای گوشی های نوکیا ساخته بود.

در بازی Snake Rewind یا همان “مار” شما باید به جمع کردن نقطه های موجود بر روی صفحه بپردازید و در این راه نباید به موانع و دیوار ها برخورد نمایید. این بازی محبوب و پرطرفدار بعد از 18 سال یک بار دیگر میتواند سرگرمی شیرینی برای ما باشد. بازی Snake Rewind از امروز (24 اردیبهشت) و به طور همزمان برای سه پلتفرم اندروید، آی او اس و ویندوزفون منتشر شده است. سایت تخصصی اکسپریا این بازی را به عنوان اولین وبسایت در کشور ما به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید از لینک زیر این بازی خاطره انگیز را دانلود کنید.

دانلود با لینک مستقیم
حجم فایل: 25 مگابایت

com.rumilusdesign.snake_5

com.rumilusdesign.snake_1

com.rumilusdesign.snake_3

com.rumilusdesign.snake_4