Crossy Road C3

آیا بازی Pac-Man را به یاد دارید؟ بعضی از ما شاید با بازی Pac-Man و بازیهایی از این دست خاطره داشته باشیم، برخی دیگر شاید با اینگونه بازیها خاطره نداشته باشند، اما حدأقل یک بار آنها را تجربه کرده اند. باید قبول کنیم که هر چه به جلو میرویم، روز به روز قدرت گرافیکی بازیهایِ سیستم عامل ابزارهایِ قابل حمل در حال پیشرفت و در بسیاری از موارد رسیدن به رایانه هایِ شخصی و کنسول هاست.

اما آیا تنها این گرافیک است که در بازیهایِ نسل جدید حرف اول را میزند؟ پاسخ منفی است. اگر سری به بازیهایِ منتخب سال بزنید، متوجه میشوید که بازیهایی رتبه برتر را کسب کرده اند که از خلاقیت بسیار بالایی برای ساخت آنها بهره گرفته شده است. شاید یک بازی گرافیک آنچنان بالایی نداشته باشد، اما آنقدر خلاقانه ساخته شده باشد که کاربر نتواند دل از آن بکند.

بازی Crossy Road که امروز قصد معرفی آن را داریم یکی از این بازیهایِ پیکسلی و اعتیادآور است. شاید در ابتدا درک این موضوع برای شما بسیار سخت باشد که یک بازی با چنین گرافیکی شما را شیفته خود کند، اما واقعیت این است که چه بخواهید و چه نخواهید، در اَعماق پیکسل هایِ این بازی معتاد میشوید!

این بازی با سبک ساده خود نظر بسیاری از گیمرهایِ دنیا را به خود جلب کرده است. مأموریت شما در این بازی ساده کمک به یک شخصیت برای عبور از خیابان است. البته فکر نکنید داستان اینقدرها هم ساده است! شاید با خود بگویید رد کردن یک کاراکتر مگر چقدر میتواند جذاب باشد؟ باید بگوییم بیش از اندازه جذاب است.

شما در این بازی ساده هر چقدر که به پیش میروید و شخصیت بازی را از خیابان هایِ شلوغ این دنیایِ پیکسلی عبور میدهید امتیاز بیشتری کسب میکنید، و البته بازی هم به تدریج برای شما سخت و سخت تر خواهد شد. اگر دنبال انتهایِ بازی هم هستید، باید بگوییم که این بازی در واقع انتهایی ندارد و بسته به تمرکز خود، باید سعی کنید با عبور دادن شخصیت بازی از خیابان امتیاز بیشتری کسب کنید.

این بازی که حدود 50.000.000 طرفدار در دنیا دارد در واقع یک بازی رایگان است، اما در بازی کاراکترهایِ زیادی برای خریدن وجود دارند. البته با پیشروی در بازی هم میتوانید این کاراکترها را خریداری کرده و شخصیت بازی خود را از میان شخصیت هایِ معروف دنیایِ بازی ها انتخاب کنید.

هم اَکنون این بازی در نسخه 1.3.5 به سر میبرد و از طریق گوگل پلی در دسترس علاقه مندان قرار دارد، اما اگر برای دریافت این بازی از گوگل پلی مشکل دارید، ما آخرین نسخه این بازی را برای شما همراهان همیشگی با لینک مستقیم آماده کرده ایم. در پایان بد نیست با هم نگاهی به تصاویری از محیط این بازی جذاب و اعتیادآور داشته باشیم…

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود نسخه 1.3.5 بازی Crossy Road 47 مگابایت دانلود