Smash Hit 2

Smash Hit را به جرأت میتوان یکی از زیباترین، پرطرفدارترین و هیجان انگیزترین بازی های کم حجم اَندروید معرفی کرد، که با بیش از 100.000.000 بار دانلود از گوگل پلی در صدر برترین بازی های اَندرویدی قرار دارد و تصمیم گرفتیم جدیدترین نسخه آن را برای شما همراهان همیشگی معرفی کنیم.

در این بازی تعدادی گوی و توپ سربی در اختیار شما قرار میگیرد و باید آنها را با دقت به کریستال ها و شیشه هایِ سر راهتان بزنید و با پشت سر گذاشتن اتاق ها یکی پس از دیگری امتیاز خودتان را افزایش دهید. صدای بسیار زیبایِ شکستن شیشه ها و یا صدای برخورد گوی ها به موانع همگی در بازی Smash Hit دست به دست هم داده اند تا یک بازی فوق العاده زیبا را تجربه نمایید.

اگر به دنیال یک بازی اعتیادآور برای گوشی یا تبلت اکسپریایِ خود هستید که به هیچ وجه از آن خسته نشوید، ما به شما بازی فوق العاده زیبایِ Smash Hit را به شما پیشنهاد میکنیم، که مطمئنا شما را ساعت ها، روزها و ماه ها به دستگاه اَندرویدیتان میخکوب خواهد نمود و تجربه ای متفاوت از یک بازی بی نظیر را برایتان به اَرمغان خواهد آورد! برخی از ویژگی های بازی Smash Hit عبارتند از:

– دارا بودن بیش از ۵۰ مسیر با ۱۱ استایل گرافیکی متفاوت
– موسیقی های متن بسیار زیبا و شنیدنی و صدای واقعی شکسته شدن
– در دسترس قرار گرفتن انواع دستاوردهای مختلف در طول مراحل
– گرافیک و گیم پلی بسیار خوب با وجود حجم نسبتاً کم

هم اَکنون این بازی در نسخه 1.4.0 به سر میبرد و از طریق گوگل پلی در دسترس علاقه مندان قرار دارد، اما ما آخرین نسخه مود شده این بازی جذاب را برای شما همراهان همیشگی با لینک مستقیم آماده کرده ایم. در پایان بد نیست با هم نگاهی به تصاویری از محیط این بازی جذاب و اعتیادآور داشته باشیم…

Smash Hit 3

Smash Hit 4

Smash Hit 5

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود نسخه 1.4.0 مود شده بازی Smash Hit 80 مگابایت دانلود