NQ8VUzt2

اسکیت سواری ورزشی مهیج در جهانِ امروز است. این بازی زیبا حتی راهِ خود را به دنیایِ دیجیتال نیز باز کرده و نسخه هایِ متعددی از این بازی برای سیستم عامل اَندروید تا به امروز منتشر شده است. امروز قصد داریم یکی از بهترین، محبوب ترین و هیجان انگیزترین بازی هایِ اسکیت بورد برای سیستم عامل اَندروید را برای شما معرفی کنیم.

True Skate یکی از بهترین و گرافیکی ترین بازی هایِ اسکیت برای سیستم عامل اَندروید میباشد، که بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد. در این بازی شما با انتخاب یک اسکیت بورد و با انجام حرکات نمایشی و پیش بردن ماموریت ها میتوانید مهارت هایِ خود را افزایش دهید و باید نهایت تلاش خود را بکنید که بدونِ زمین خوردن و زخمی شدن انواع ماموریت ها را به پایان برسانید.

این بازی در محیط هایی شامل پله ها، مسیر های مارپیج، ریل ها و لوله ها صورت میگیرد و شما باید با نهایت سعی خود از این موانع عبور کنید و به جمع آوری امتیاز بپردازید. گرافیک این بازی بسیار قابل توجه است و بسیار واقع گرایانه تولید شده است. این بازی علیرغم حجم ناچیز خود دارایِ گرافیکی عالی میباشد و آن را به تمامی دوستداران بازی های اسکیت پیشنهاد می دهیم.

پس اگر از علاقمندان به سبک بازی هایِ مسابقه ای هستید، هم اَکنون میتوانید آخرین نسخه مود شده بازی True Skate را به صورت مستقیم و رایگان از سایت تخصصی اکسپریا دریافت نمایید. در پایان از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم عکس هایی از محیط این بازی جذاب و اعتیادآور را مشاهده کنید…

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود نسخه 1.3.19 مود شده بازی True Skate 25 مگابایت دانلود