hcr_2560px1

آیا دوست دارید با قونین فیزیک و نیوتون آشنا شوید؟ آیا دوست دارید خود را به چالش بکشید؟ آیا مهارت رانندگی خوبی دارید؟ دقت عملتان چطور است؟ شما میتوانید همه اینها را در بازی Hill Climb Racing به چالش بکشید و نقطه ضعف و قدرتتان را ببینید. Hill Climb Racing یک بازی زیبا و جذاب در سبک مسابقه ای/ماشین سواری برای اَندروید است، که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است.

روند بازی Hill Climb Racing به این شکل است که شما در نقش یک راننده حرفه ای باید با مهارت های خود موانع مختلف را از سر راه بردارید. مسیرهایِ بازی به صورت هموار و پر پیچ و خم است، که مهارت رانندگی شما را به چالش میکشد و اگر شما کمی از دقت خود کم کنید، مطمئناً نمیتوانید این موانع را رد کنید.

در بازی Hill Climb Racing شاهد حضور وسایل نقلیه مختلف مانند موتور، ماشین، دوچرخه و … خواهید بود، که به مراتب هر چه به مراحل بالاتر بروید میتوانید وسایل نقلیه داخلِ بازی را انتخاب کرده و از آنها استفاده کنید. هر کدام از وسایل نقلیه ای که در بازی وجود دارند دارای نوع کنترل مختص به خود میباشند؛ یعنی کنترل کردن و میزان دشواری کنترل برای هر وسیله نقلیه در بازی متفاوت است.

با به دست آوردن امتیازات بیشتر در طول بازی میتوانید وسیله نقلیه خود را ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بتوانید از آن کار بکشید. شما میتوانید بخش هایِ مختلف وسیله نقلیه خود مانند موتور، لاستیک ها، فرمان، کنترل و … را ارتقاء دهید. در هنگام رانندگی، بازی به میزانی واقعی طراحی شده است که میتوانید صدایِ موتور توربوی ماشینتان را نیز بشنوید!

بازی Hill Climb Racing دارای گیم پلی بسیار واقع گرایانه ای میباشد. فیزیک بازی نیز بسیار عالی کار شده است، تا تجربه ای بینظیر از رانندگی با وسیله هایِ نقلیه مختلف را به دست بیاورید. این بازی دارای گرافیک HD بسیار عالی و خیره کننده ای میباشد، که به طور حتم موجب شگفت زده شدن شما خواهد شد.

این بازی یکی از جذاب ترین بازی های سیستم عامل اَندروید و سیستم عامل های دیگر مثل ویندوزفون است. بازی به علت داشتن طرفداران زیاد توانسته است نمره بسیار عالی 4.7 از 5 را از پلی استور کسب کند و جزو یکی از بهترین بازی هایِ سبک مسابقه ای/ماشین سواری به حساب بیاید. اگر شما برای اولین بار این بازی را اجرا کنید، به شما قول میدهم که چندین ساعت پایِ این بازی بنشینید، چون این بازی بسیار اعتیاد آورد است.

پس اگر از علاقمندان به سبک بازی هایِ ماشین سواری هستید، هم اَکنون میتوانید آخرین نسخه مود شده بازی Hill Climb Racing را به صورت مستقیم و رایگان از سایت تخصصی اکسپریا دریافت نمایید. در پایان از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم عکس هایی از محیط این بازی جذاب و اعتیادآور را مشاهده کنید…

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود نسخه 1.27.0 مود شده بازی Hill Climb Racing 35 مگابایت دانلود