ZigZag_1

امروز قصد معـرفــی یکی از بازیهــایِ بسیــار زیبــا و البته اعتیــاد آور سیستم عامل اَندروید را داریم. ZigZag نام یک بازی اَندرویدی بسیار محبوب است، که در آن سرعت و واکنش های شما به چالش کشیده میشود. در این بازی شما کنترل یک توپ درحال حرکت را در دست دارید؛ البته توپی که بر روی لبه ای بسیار باریک از دیواری در حال گذشتن است!

حال شما باید با تکان دادن توپ با جابجایی انگشتان خود روی صفحه، از اُفتادن این توپ جلوگیری کنید. هرچه پیچ های بیشتری از دیوار را بدون اُفتادن طی کنید، امتیازی که از بازی دریافت میکنید هم بیشتر میشود. این بازی کاری از کمپانی Ketchapp است که به صورت تخصصی بر رویِ بازی های سبک اَندرویدی فعالیت میکند.

این بازی که بهمن ماه سال گذشته راهِ خود را به فروشگاه نرم افزاری گوگل گشود، تا کنون موفق به دریافت امتیاز بسیار خوب 4.1 از 5 از کاربران خود در فروشگاه گوگل پلی شده است. توصیه میکنیم اگر دوست دارید هیجان را تجربه کنید، شما هم دست روی دست نگذارید و به جمع 30 میلیونی بازیکنان این بازی زیبا بپیوندید.

هم اَکنون این بازی در نسخه 1.22 به سر میبرد و از طریق فروشگاه نرم افزاری گوگل پلی در دسترس علاقه مندان قرار دارد، اما اگر برای دریافت این بازی از گوگل پلی مشکل دارید، ما آخرین نسخه این بازی را برای شما همراهان همیشگی با لینک مستقیم آماده کرده ایم. در پایان بد نیست با هم نگاهی به تصاویری از محیط این بازی جذاب و اعتیادآور داشته باشیم…

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود نسخه 1.22 بازی ZigZag 21 مگابایت دانلود