بازی Call of Duty برای اندروید و ios در برخی کشورها به صورت بتا منتشر شد

2
۳,۸۲۵

دو ماه پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نسخه ی بتای بازی Call of Duty برای اندروید و ios بزودی در برخی کشورها منتشر خواهد شد. اخیرا اکتیویژن اعلام کرده است که هم اکنون این بازی برای علاقمندان در دسترس است. همچنین اکتیویژن به برخی از مهم ترین ویژگی های گیم پلی این بازی اشاره کرد.

اما قبل از پرداختن به این ویژگی ها بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که این بازی فعلا فقط در هند در دسترس است و بزودی عرضه ی این بازی در استرالیا هم آغاز خواهد شد، همچنین اکتیویژن اعلام کرده است که در ماه های آینده مناطق بیشتری به این بازی دسترسی خواهند داشت. علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام برای دریافت این بازی از طریق این لینک زیر اقدام نمایند.

حال قصد داریم به محتوای ورژن بتای از بازی بپردازیم، اکتیویژن تعدادی از ویژگی های گیم پلی بازی را معرفی کرده است. بازیکنان میتوانند برای بازی در حالت چند نفره، مود های زیر را امتحان کنند:

Free for All – Frontline – Team Deathmatch – Hardpoint – Domination

به غیر از مود اول (Free for All) که نهایتا تا 8 بازیکن را پشتیبانی میکند، بقیه مود ها از 10 بازیکن پشتیبانی میکنند. علاوه بر این، هفت نقشه در این بازی وجود دارد و گزینه های زیادی برای شخصی سازی و انتخاب تجهیزات نیز در این بازی در دسترس خواهد بود.

همچنین بازیکنان میتوانند کاراکترهای مورد نظر خودشان را انتخاب کنند. تعدادی از کاراکترهای مشهور بازی های Call of Duty در این بازی نیز حضور خواهند داشت و شما میتوانید هر کدام از آنها را انتخاب کنید، و یا خودتان یک سرباز ناشناس را به دلخواه شخصی سازی کنید.

اکتیویژن اعلام کرده است که سایر مود های این بازی را در هفته های آینده معرفی خواهد کرد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

2 دیدگاه ها

  1. این بازی خیلی بهینه و خوب اجرا میشه. من بتای قبلی رو روی z5 با تنظیمات گرافیکی متوسط بازی کردم تقریبا روان اجرا شد. سیستم تیر اندازی هم خیلی قابل لمس تر از بازی های شوتر دیگه هست. دقیقاً روح مجموعه ی call of Duty در این بازی هست و شدیدا پیشنهاد میشه.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here