شرکت گیم لافت جدیدترین بازی ریسینگ خود با نام GT Racing 2 را عرضه کرد که در حال حاضر برای دستگاه‌های اندرویدی و آیفون در دسترس کاربران است.

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

در این بازی ۶۷ خودرو مختلف از ۳۰ کارخانه مانند مرسدس بنز، فراری، داج ، نیسان و آئودی حضور دارند که در بیش از ۱۴۰۰ مسابقه مختلف همانند خودروهای کلاسیک و… در ۱۳ جاده مختلف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

گیم لافت این بازی را یک شبیه‌ساز رانندگی از لحاظ دینامیک و فیزیک توصیف کرده است که نظیر آن تاکنون بر روی تلفن‌های همراه دیده نشده است.

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

این شرکت ۲۸ چالش را در هر هفته به صورت آنلاین در پیش روی کاربران این بازی قرار خواهد داد تا کاربران بتوانند خودروهای جدید و پول بیشتری در بازی به دست آورند.

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

در نگاه اول گرافیک بازی خیره‌کننده است و ماشین‌ها و محیط اطراف دقیق و واقع‌بینانه طراحی شده و از این لحاظ از آخرین نسخه آسفالت بسیار بهتر توسعه داده شده که البته رقابت فقط در داخل یک پیست مشخص بوده و از ازادی عمل سری آسفالت خبری نیست و ویژگی‌های شب و روز و همچنین شرایط آب و هوایی مختلف نیز با چهار دوربین متفاوت از جمله در کابین داخلی به شما کمک خواهند کرد تا به طور کامل در بازی غوطه‌ور شوید .

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

اگر شما از بازی به تنهایی خسته شدید گزینه‌های چند نفره به شما اجازه خواهند داد تا با دوستان خود در یک تیم با گیمرهای سراسر جهان به رقابت بپردازید. اگرچه بازی فریمیوم و رایگان است ولی شما باید به طور مداوم برای خرید خودروهای جدید از طریق خرید داخل برنامه‌ای اقدام کنید.

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

این بازی هم اکنون برای اندروید و iOS به صورت رایگان در دسترس کاربران است.

لینک گوگل پلی

فارنت