xperia-z3-dual-gallery-03-1240x840-6883cf589e5475ffd76c418d6070d1d4

شاید این خبر را بتوان یکی از بهترین خبرهایِ نوروز 1394 هجری شمسی برای صاحبان نسخه دو سیم کارت گوشی محبوب اکسپریا Z3 Dual بدانیم . دقایقی پیش ، فریمور اَندروید 5 آبنبات چوبی برای نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا Z3 Dual با اسم رمز D6633 تأییدیه PTCRB را کسب کرد .

همانطور که در جریان هستید ، آخرین فریمور ثبت شده برای گوشی مذکور فریمور 23٫0٫1٫F.0.102 بود ، که تنها برای کشور پرتغال تهیه و منتشر شد . اما فریمور به ثبت رسیده در تاریخ 1 آوریل 2015 میلادی ، نشان از یک بروزرسانی عظیم سیستمی برای این گوشی محبوب دارد . شاید بتوانیم فریمور 23٫1٫1٫E.0.1 را اولین فریمور آبنبات چوبی برای گوشی اکسپریا Z3 Dual بنامیم .

Z3 Dual Certification

سونی امسال و در یک اقدام جالب دست به انتشار 2 نسخه از آخرین پرچمدار خود زد . اما با توجه به اهمیت گوشی هایِ 2 سیم کارته برای بازارهایِ آسیایی و منطقه خاورمیانه ، سونی تصمیم گرفت نسخه 2 سیم کارته گوشی محبوب Z3 را به صورت رسمی برای بازارهایِ مذکور ارائه دهد . در همین راستا ، برای کشور عزیزمان نیز همین نسخه 2 سیم کارته به عنوان نسخه اصلی گوشی اکسپریا Z3 در نظر و گارانتی شد .

اما داستان از آنجایی شروع شد که سونی به دلیل 2 سیم کارته بودن این نسخه از گوشی محبوب اکسپریا Z3 ، کمی در انتشار اَندروید 5 آبنبات چوبی خلف وعده کرد و کاربران این گوشی هوشمند در کشورهایِ آسیایی و مخصوصاً کشور ایران از این موضوع ناراضی بودند . حال به نظر میرسد که سونی صدایِ کاربران خود را شنیده است و با احترام به نظر مشتریانش ، در حال انجام تست هایِ نهایی بر رویِ رام اَندروید 5 است ، تا اینبار طعم آبنبات چوبی را به به کاربران گوشی محبوب اکسپریا Z3 Dual هدیه دهد .

کسب این تأییدیه نشان از این دارد که سونی موبایل قصد دارد این بروزرسانی عظیم سیستمی را در فاصله ای بسیار نزدیک منتشر کند . در حال حاضر هیچ خبری از تاریخ دقیق انتشار این فریمور برای گوشی مذکور نیست ، اما سایت اکسپریایِ ایران مفتخر است که به عنوان اولین و تنها منبع خبری در دنیا ، این خبر را با شما به اشتراک گذاشته است . در صورت کسب اطلاعات بیشتر یا انتشار فریمور مذکور برای گوشی اکسپریا Z3 Dual ، حتماً طی خبری ویژه با شما خواهیم بود .