Xperia-Z4-Subaru-Hybrid-Bumper_1-640x328

آیا شما هم یکی از طرفداران برند Subaru هستید؟ اگر اینطور است، خبر خوبی برای شما داریم. یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم جانبی گوشی هایِ هوشمند ژاپنی به نام شرکت Deff قرار است به زودی بامپری مخصوص با برند معروف شرکت خودروسازی Subaru طراحی و روانه بازارهایِ جهانی کند.

این بامپر که برند شرکت معروف خودروسازی Subaru به صورت لیزری بر آن نقش بسته است از جنسی دوگانه برای مقاومت هر چه بیشتر دستگاه بهره میبرد. جنس قسمت هایِ بالایی و پایینی این بامپر از فیبر کربن و فریم اصلی دور آن نیز از جنس آلومینیوم آبدیده با طرح رنگ آبی مخصوص ماشین هایِ مسابقه ای Subaru که بسیار معروف هم میباشد منقش شده است.

Xperia-Z4-Subaru-Hybrid-Bumper_3-640x427

اما نکته جالب درباره این بامپر این است که طراح خوش سلیقه این بامپر در یک حرکت ابداعی، در بالاترین قسمت سمت راست آن یک پیچ بسیار شیک برای باز و بسته کردن آن تعبیه کرده است، که خیال کاربر را از جداسازی این بامپر در هر زمان و هر مکانی، بدون نیاز به هیچگونه ابزار اضافی راحت میکند.

Xperia-Z4-Subaru-Hybrid-Bumper_2-640x427

Deff اعلام کرده است که این بامپر استثنایی از تاریخ 15 ژوئن 2015 میلادی در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. بعید نیست که این محصول برتر پس از انتشار در بازار کشور ژاپن، به کشورهایِ دیگر جهان هم صادر شود.

 

Xperia-Blog