تعیین قیمت واقعی یک تلفن همراه، موضوعی است که در کشور ما پیچیدگی بسیار زیادی دارد. شاید اگر شما در کشوری مثل آلمان زندگی کنید، بدون هیچگونه هزینه اضافه، دقیقاً همان مبلغی را که شرکت برای گوشی هوشمندِ خود تعیین کرده پرداخت میکنید. اما این موضوع در ایران با مجموعه ای از هزینه های اضافه همراه است.

محاسبه دقیق قیمت حقیقی تلفن های همراه در کشور ما، موضوعی است که شاید کمتر به آن پرداخته شده است. به همین جهت وقتی که قیمت ها باب میل مشتریان نباشد، ممکن است انگشت اتهام به سمت هر کسی روانه شود. از وارد کننده اصلی تا عمده فروش و خرده فروش همگی ممکن است در این مسیر متهم با گرانفروشی شوند.

شاید بد نباشد در این مقطع که ماجرای قیمت تلفن های همراه با حواشی بسیار زیادی همراه است، فرمول محاسبه قیمت واقعی تلفن های همراه را در دست داشته باشیم. تکنولایف به عنوان همکار تجاری اکسپریان و یکی از بزرگترین عرضه کنندگان تلفن های همراه در کشور به صورت آنلاین، فرمول محاسبه قیمت واقعی گوشی های هوشمند را منتشر کرده تا شفاف سازی لازم را برای مشتریان خود به عمل آورد. پیشنهاد میکنیم این فرمول را که در لینک زیر قرار گرفته مشاهده کنید. با این فرمول به نظر شما قیمت گوشی های سونی در ایران منصفانه در نظر گرفته شده است؟

فرمول محاسبه قیمت واقعی تلفن همراه در ایران