Xperia Projector PIU

در خبر قبلی اعلام کردیم که سونی در کنار نمونه مفهومی « اکسپریا Eye » از دو محصول دیگر نیز پرده برداشت. یکی از این محصولات که « Xperia Projector » نام دارد، پروژکتوری بسیار جالب و تقریباً همه فن حریف از سونی است. به مانند نمونه قبلی، سونی حرفی از جزئیات این نمونه مفهومی به میان نیاورد، اما با یک ویدئو این محصول به حضار معرفی شد.

همانطور که از نام این محصول پیداست، پروژکتور مفهومی سونی مانند سایر پروژکتورها قابلیت نمایش تصاویر به بهترین شکل ممکن را بر رویِ هر سطح صافی دارد. اما این پروژکتور در یک وجه بسیار خاص است، و آن چیزی نیست جز هوشمند بودن آن. اکسپریا پروژکتور حساس به لمس، ژست هایِ حرکتی و فرامین صوتی است.

بدین ترتیب میتوانید هر کاری که دلتان خواست با تصویر مد نظرتان انجام دهید؛ دقیقاً کاری که در صفحه نمایش گوشی هوشمند خود با عکسها انجام میدهید. اما کل اطلاعات ما تنها در همین حد است. این موضوع کاملاً بر همگان روشن است که پروژکتور اکسپریا هنوز در مرحله  مفهومی قرار دارد و سونی هنوز هیچ ایده ای درباره زمان معرفی یا عرضه رسمی این محصول ندارد.

هنوز کارکرد کلی این دستگاه و جزئیات آن برای ما مشخص نیست، اما سونی قول داده است به زودی جزئیات مربوط به این پروژکتور را در اختیار اصحاب رسانه قرار دهد. همانطور که در تصاویر نیز مشاهده خواهید کرد، این پروژکتور بسیار جمع و جور است و از طراحی خارق العاده ای برخوردار میباشد. در پایان بد نیست با هم نگاهی به تصاویر این محصول در MWC 2016 داشته باشیم. با ما همراه باشید…

Xperia Projector

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-1

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-5

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-7

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-4

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-2

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-3

منبع: