sketch-1474456737010
حتما برای شما اتفاق افتاده که با مشکلی در گوشی هوشمند خود مواجه شدید که برای حل آن به ناچار هزینه ای پرداخت کردید. یا این که برای یافتن یک آموزش مفید برای حل مشکل خود ساعت ها به جستجو پرداختید.

شاید بسیاری از شما، سعی میکنید تا مشکلات مربوط به گوشی خود را خودتان حل کنید تا این که برای حل آن به تعمیرکاران مراجعه کرده و کار را به آنها بسپارید. طبیعی است که اگر شما جزو این دسته از افراد باشید، نیازمند یک مجموعه آموزش مفید و کاربردی هستید تا بتوانید مشکلات خود را سریعتر حل و فصل کنید.

امروز قصد داریم تا ابزاری را به شما معرفی کنیم که تمامی آموزش های مفید و کاربردی پیرامون گوشی های اکسپریا را در اختیار شما قرار دهد. با برنامه فارسی “Xperia Developers” یا به عبارتی توسعه دهندگان اکسپریا، شما به تعمیرکار متخصص گوشی های اکسپریا بدل خواهید شد.

در این برنامه مجموعه ای از آموزش های کاربردی و مفید به صورت روان در اختیار شما قرار دارد که با استفاده از آن میتوانید عمده مشکلات و نیازهای خود را رفع کنید. همچنین از طریق پشتیبانی اختصاصی برنامه نیز میتوانید مشکلات خود را مطرح و به پاسخ آن برسید. برخی از آموزش هایی که در این برنامه گنجانده شده شامل:

آموزش فلش رام های رسمی
آموزش روت انواع گوشی های اکسپریا
آموزش نصب ریکاوری های (TWRP) و (CWN)
آموزش نصب انواع کرنل !!!
آموزش نصب کاستوم رام!!!
افزایش قدرت و حل مشکلات مربوط به وای فای
فارسی سازی گوشی های اکسپریا
مخفی کردن دکمه های مجازی گوشی های اکسپریا
افزایش قدرت فلاش LED
فعال سازی قابلیت مولتی ویندوز در گوشی های سونی
فعال سازی OTG
حل مشکلات رایج در برنامه فلش تولز
و مجموعه ای از ترفندهای مفید و آموزش های کاربردی پیرامون گوشی های اکسپریا

اگر شما به دنبال روشی آسان برای مدیریت کامل بر گوشی های اکسپریا هستید، به هیچ وجه این برنامه کاربردی و مفید را از دست ندهید. هم اکنون میتوانید برنامه مفید توسعه دهندگان اکسپریا را از لینک زیر در بازار دریافت و با نصب آن بر گوشی خود از آموزش های آن بهره ببرید.

نام فایل سایز لینک دانلود
برنامه توسعه دهندگان اکسپریا 24 مگابایت دانلود