com.sonymobile.androidapp.walkmate
سونی یک به روزرسانی جدید را برای برنامه Walkmate ارائه کرد. این به روزرسانی با شماره 10.00.01 از روز گذشته در گوگل پلی در اختیار کاربران قرار گرفت. مهم ترین تغییر این برنامه پس از به روزرسانی استفاده از طراحی متریال در این نسخه بوده است. سونی در روزهای گذشته چندین به روزرسانی مختلف را با هدف اضافه کردن طراحی متریال به برنامه های خود ارائه کرده است.

Walkmate برنامه ای است مفید که به سلامت شما کمک میکند. این برنامه با شمارش گام های شما در هنگام پیاده روی، دویدن و حتی بر روی تردمیل اطلاعاتی را از تعداد گام ها و نیز کالری های مصرف شده به کاربر میدهد. این برنامه اطلاعات مربوط به هر تاریخ را در خود ذخیره میکند تا کاربر از وضعیت قدم های خود در روزهای گذشته نیز با خبر باشد.

برای اجرای این برنامه و استفاده از آن نیاز به اتصال به یکی از گجت های پوشیدنی مثل ساعت و دستبند هوشمند و یا هدست های حرفه ای بلوتوث سونی دارید. در جدیدترین به روزرسانی این برنامه پشتیبانی از Smartband Talk نیز به آن اضافه شده است.

این برنامه در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا آماده دریافت است. شما میتوانید آخرین نسخه از این برنامه را از لینک زیر در پلی استور سایت دریافت کنید.