z3_leak_more-640x346
در روزهای اخیر تصاویر زیادی از پرچمدار آینده سونی، یعنی اکسپریا Z3 در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های بسیاری را به دنبال داشت. بسیاری صحت تصاویر را زیر سوال میبردند و معتقد بودند، این تصاویر جعلی است و به هیچ وجه متعلق به اکسپریا Z3 نیست. اما از طرف دیگر با توجه به اینکه تصاویر برای اولین بار از مراجع خبری معتبر منتشر شده که سابقه زیادی نیز در درز تصاویر مربوط به پرچمداران سونی دارد، شانس صحت این عکس ها را تا حد زیادی بالا میبرد.

 

پس از انتشار این تصاویر واکنش های زیادی نسبت به آن از طرف علاقه مندان به سونی در پی داشت. عده ای به تحسین از طراحی جدید اکسپریا Z3 برخواستند و عده ای نیز این طراحی را تکراری و ادامه راه پرچمداران قبلی سونی میدانند.

 

هرچند که در تصاویر منتشره به راحتی نمیتوانیم جزئیات کامل این اسمارت فون را تشخیص دهیم، اما از مجموع تصاویر میتوانیم طراحی اکسپریا Z3 را شبیه به نوکیا لومیا 925 بدانیم.

 

Lumia-925-01-640x409

از مدت ها قبل و بر اساس شایعات ، اینگونه تصور میشد که سونی در اکسپریا Z3 طراحی متفاوتی را نسبت به پرچمداران قبلی خود به کار میگیرد و به جای شیشه، در بدنه اکسپریا Z3 از آلومینیوم استفاده خواهد کرد.

 

در تصاویری که تا به امروز از این دستگاه منتشر شده، تشخیص جنس بدنه و اینکه از شیشه است یا آلومینیوم سخت است، اما به خوبی میتوانیم تغییر لبه های دستگاه و منحنی تر شدن حاشیه های گوشی را مشاهده کنیم.

 

بر اساس تصاویر درز کرده، اکسپریا Z3 بی شباهت با پرچمداران قبلی سونی نیست، اما همین اندک تغییرات را نیز میتوان کافی و مفید دانست. شاید سونی اینگونه تصور میکند که تغییر اساسی در ظاهر پرچمداران خود، به جای اینکه مفید باشد میتواند برای کاربران ناخوشایند باشد، کاری که نه تنها سونی، بلکه هیچ کمپانی دیگری به یکباره و در هیچ محصولی آن را اعمال نمیکند.

 

با این اوصاف نظر شما درباره اکسپریا Z3 و طراحی جدید سونی چیست؟ چقدر آن را میپسندید ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Xperia-Z3-picture-leak_3

Xperia-Z3-picture-leak_4

Xperia-Z3-picture-leak_1

Xperia-Z3-picture-leak_5

Xperia-Z3-versus-Galaxy-Note1

Xperia-Z3-leak

Xperia-Z3-bottom

Xperia-Z3-picture-leak_6