سونی موبایل ایران، به مناسبت روز زن و روز مادر، یک پیشنهاد استثنایی به خریداران و علاقه مندان به خود دارد. طرح کوتاه مدت سونی به این مناسبت برای آن دسته از مشتریانی است که در زمان و مکان مشخص، نسبت به خرید اکسپریا XA1 Ultra اقدام میکنند.

در طرح سونی موبایل به مناسبت روز زن، خریدارانی که یک دستگاه اکسپریا XA1 Ultra را از این لحظه تا ساعت 23 روز جمعه 18 اسفند ماه سفارش دهند، یک عدد کارت هدیه 250 هزار تومانی بدون تاریخ، صرفا جهت استفاده از منوی شام دو نفره‌ی رستوران لئون واقع در سام‌سنتر تقدیم خواهد شد.

این طرح نسبت به طرح های قبلی سونی متفاوت بوده و به عنوان یک هدیه برای روز زن برای تمامی بانوان و مادران ایران زمین در نظر گرفته شده است. خرید یک عدد اکسپریا XA1 Ultra برای همسر یا مادر، میتواند یک شب خاطره انگیز را در رستوران لئون رقم بزند.

مثل طرح های گذشته، تنها خریدارانی که از نمایندگی های معتبر نسبت به خرید اکسپریا XA1 Ultra اقدام میکنند، در این طرح شرکت داده میشوند. برای علاقه مندانی که شرایط خرید حضوری را ندارند نیز فروشگاه تکنولایف آماده است تا سفارشات آنلاین را تا ساعت 23 روز جمعه ثبت و کارت هدیه را به خریداران تقدیم کند. اطلاعات بیشتر از این هدیه در لینک زیر:

طرح سونی موبایل به مناسبت روز زن برای اکسپریا XA1 Ultra