Sony_Xperia_Z4_usb
گویا شایعات پیرامون احتمال عرضه اکسپریا Z4 ژاپنی به بازارهای جهانی با نام اکسپریا +Z3 رنگ حقیقت به خود خواهند گرفت. چند هفته قبل سونی موبایل ویتنام از احتمال عرضه این دستگاه به کشور خود خبر داد و پس از آن نیز درز تصویری از مشخصات کاور اکسپریا Z4 سازگاری این کاور را با اکسپریا +Z3 تایید کرد که نشان از مشابه بودن این دو دستگاه به هم دیگر دارد.

چندی قبل نیز شایعه ای پیرامون احتمال عرضه اکسپریا Z4 در ایالات متحده و برای اپراتور Verizon شنیده شد. این شایعه و تمام شایعات پیش از آن با دریافت تاییدیه FCC برای این دستگاه رنگ حقیقت به خود میگیرند. دو روز قبل، تاییدیه یک محصول جدید از خانواده اکسپریا با کد PM-791-BV توسط FCC بدست آمد که نشان از احتمال عرضه اکسپریا +Z3 در این کشور و سایر نقاط دنیا دارد. نسخه ژاپنی اکسپریا Z4 تاییدیه FCC را با کد PM-0792-BV بدست آورده بود که با یک رقم تفاوت، اکسپریا +Z3 موفق به کسب این تاییدیه شده است.

ما همچنان منتظر واکنش سونی در خصوص اکسپریا +Z3 هستیم تا ببینیم سونی در نهایت این محصول را به بازارهای جهانی عرضه میکند یا خیر. در خبر قبل یک مقاله کوتاه در خصوص وضعیت پرچمدار بعدی سونی خواندیم. با این حال زمان همه چیز را در خصوص وضعیت اسمارت فون هایی مثل، اکسپریا Z4، اکسپریا Z5 و اکسپریا +Z3 مشخص خواهد کرد. تا آن زمان ما به تجزیه و تحلیل همین شایعات بسنده میکنیم.

fcc.gov