sony_smart_tennis_sensor_racket_press

 

اگر تا به امروز مشکلات زیادی در یادگیری تنیس داشته اید و موفق به یاد گرفتن این ورزش سخت نشده اید، راکت هوشمند سونی برای شما بسیار مفید خواهد بود. این گجت که در انتهای راکت های شرکت های معروف مثل ویلسون، یانکس و پرینس نصب می شود به شما سرعت توپ، تعداد شوت های زده شده و حتی نحوه ی چرخش توپ و موارد بسیار دیگر را توسط تلفن همراه متصل به این گجت به شما نشان می دهد.

قیمت این گجت 200 دلار می باشد. شاید قیمت آن برای افراد تازه کار نسبتا گران به حساب بیاید اما اگر می خواهید نحوه ی ضربه زدن به توپ و این که توپ دقیقا به کجای راکت برخورد کرده است را بدانید شاید قیمت آن هم آن چنان گران نباشد. به هرحال تنیس ورزشی بسیار پر هزینه است!

 

1943021_747

 

البته توسط برنامه ای که بر روی گوشی شما نصب می شود امکانات بیشتری هم طبیعتا در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین قابلیت به اشتراک گذاری بازی خود و این که چه نوع بازی را انجام داده اید و بیشتر ضربات شما در چه منطقه ای  از زمین برخورد کرده است در این گجت و برنامه وجود دارد.

سنسوری که در این گجت بر روی راکت شما نصب می شود 8 گرم وزن دارد و توسط فدراسیون جهانی تنیس هم مورد تایید قرار گرفته است. در صورت اجرا نبودن برنامه بر روی گوشی، این سنسور قابلیت ذخیره سازی 12 هزار شوت را هم در خود دارد. از دیگر قابلیت های جالب این سنسور ضد آب و ضد گرد و غبار بودن آن می باشد.

این گجت که در نمایشگاه IFA سال گذشته رونمایی شد، در کریسمس سال آینده به طور رسمی عرضه می شود. اگر واقعا شما به تنیس علاقه دارید و قصد حرفه ای شدن در این رشته را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که این گجت را از دست ندهید.

منبع: androidcentral