با طرح مفهومی نسل جدید اکسپریا Ear سونی با سری هایِ باز آشنا شوید.

1
۴,۲۵۴

مراسم CES 2017 را به یاد دارید؟ در مراسم مذکور، سونی با طرح مفهومی نسل جدید دستیار شخصی خود، اکسپریا Ear، اما اینبار با حالت دو گوش و استریو حاضر شد و این طرح مفهومی به جهانیان معرفی شد. همانند طرح هایِ قبلی، سونی صحبتی از تاریخ معرفی رسمی این محصول نزد و در مراسم MWC 2017 نیز تنها برایِ عموم مردم در دسترس قرار گرفت و باز نمایش داده شد.

اما این طرح مفهومی هنوز به مرحله معرفی نرسیده است، که سونی با یک طرح مفهومی جاه طلبانه دیگر از دستیار شخصی اکسپریا Ear خود در کنگره جهانی موبایل 2017 حاضر شد. باز هم میخواهیم شما را تا حدودی به عقب برگردانیم تا بتوانید این طرح مفهومی جدید را بهتر درک کنید و هدف سونی از معرفی و نمایش این محصول را بهتر متوجه شوید.

سونی در سال گذشته میلادی دستیار شخصی Nigel خود را که یکی از طرح هایِ جاه طلبانه آزمایشگاه آینده این کمپانی ژاپنی میباشد به نمایش عمومی گذاشت. درباره Nigel برایِ شما حسابی سخن گفتیم و همانطور که در جریان هستید، این هدست دور گردنی قابلیت هایِ بسیار زیادی همچون پخش صدایِ 3 بعدی، دوربین قدرتمند برایِ شکار تصاویر و دو سری برایِ دریافت صدا با دقت بیشتر بود.

حال سونی از طرح سری هایِ پروژه Nigel و ادغام آن با نسخه مفهومی اکسپریا Ear استریو بهره گرفته است تا طرح مفهومی نسل جدید اکسپریا Ear با سری هایِ باز را معرفی کند. این هدست بلوتوث که در واقع نقش یک دستیار شخصی را نیز برایِ شما ایفا خواهد کرد، علاوه بر استریو بودن، دارایِ طراحی بسیار شکیلی است، که قطعاً هر بیننده ای را مسحور خود خواهد کرد.

طرح مفهومی نسل جدید اکسپریا Ear با سری هایِ باز دقیقاً برخلاف هدست ها و هندزفری هایِ نویز کنسلینگ سونی عمل خواهد کرد. در حالی که در محصولات مذکور سونی تا 98 درصد حذف صدایِ محیط را به کاربران پیشنهاد میدهد، در این طرح مفهومی علاوه بر تمرکز بر رویِ موسیقی، به کاربران پیشنهاد میدهد که میتوانند صداهایِ محیط اطراف خود را شنیده و هیچ اتفاقی را از دست ندهند.

به واسطه طرح مفهومی نسل جدید اکسپریا Ear با سری هایِ باز، کاربر شاید در هنگام گوش فرا دادن به موسیقی فکر کند که علاوه بر خودش، دیگران نیز میتوانند صداهایِ پخش شده را بشنوند، اما سونی این اطمینان را به شما میدهد که همچون پروژه Nigel صدا تنها به سمت گوش هایِ شما هدایت خواهد شد و کسی صداهایِ پخش شده توسط این هدست را نخواهد شنید.

همانطور که اشاره شد، این در واقع اولین نمایش طرح مفهومی نسل جدید اکسپریا Ear با سری هایِ باز توسط سونی بود و شاید در IFA 2017 یا در CES 2018 و یا حتی MWC 2018 این طرح مفهومی در کنار طرح هایِ مفهومی دیگر سونی همچون نسل جدید هدست استریویِ اکسپریا Ear و پروژه Nigel معرفی رسمی شده و برایِ فروش وارد بازارهایِ جهانی شوند. نظر شما درباره این محصول چیست؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here