اکسپریا XZ1 تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی توسط سونی معرفی میشود، با این حال تا پیش از معرفی، لحظه به لحظه اطلاعات جدیدی از آن به دست ما میرسد. یکی از نقاط مبهم اکسپریا XZ1 رنگ های آن بود که با تصاویری که تا امروز مشاهده کرده بودیم، به نتیجه ای قطعی در این خصوص نرسیده بودیم.

روند درز تصاویر اکسپریا XZ1 حتی در این ساعات پایانی پیش از معرفی متوقف نشده است. لحظاتی پیش یک عکس دیگر از اکسپریا XZ1 به دست ما رسید که تمامی رنگ های اصلی آن را در یک قاب نمایش میدهد.

در ابتدا رنگ مشکی و صورتی برای اکسپریا XZ1 به تایید رسیده بود اما روز گذشته تصویری از رنگ آبی نیز منتشر شد تا سومین رنگ اکسپریا XZ1 هم مشخص شود. همانطور که انتظار داشتیم، سونی برای این دستگاه نیز یک رنگ روشن در نظر دارد که مطابق تصویر زیر، چهارمین و آخرین رنگ اکسپریا XZ1 خواهد بود.

این رنگ تقریباً شبیه به همان رنگ پلاتینی است که در اکسپریا XZ نیز مشاهده کرده بودیم. باید صبر کنیم تا ببینیم سونی بعد از معرفی چه نامی برای این رنگ انتخاب میکند. ساعت 15:30 با سایت تخصصی اکسپریا همراه باشید تا پوشش زنده مراسم معرفی گوشی های جدید سونی را دنبال کنید.