Windows_Product_Family_9-30-Event-741x416
همانطور که میدانید ساعاتی قبل مایکروسافت در یک نمایشی پر سروصدا از ویندوز 10 به طور رسمی پرده برداری کرد. این ویندوز آغازی برای یک موفقیت بزرگ برای مایکروسافت محسوب میشود به طوری که شاید از این پس بر روی این سیستم عامل نیز در کنار اندروید و ios باید حساب ویژه ای باز کنیم.

ویندوز 10 به طور همزمان برای گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها ارائه شده و شاید مهم ترین ویژگی آن نیز یکپارچگی نرم افزارها بر روی ابزارهای مختلف باشد. به صورتی که میتوان نرم افزارهای دسکتاپ را بر روی گوشی های هوشمند و تبلت ها اجرا کرد.

با ورود ویندوز 10 به عرصه رقابت حالا این سوال مطرح میشود که آیا شرکت های سازنده تلفن هوشمند چه عکس العملی در مقابل این سیستم عامل از خود نشان خواهند داد. سال گذشته شایعاتی در مورد استفاده از ویندوزفون بر روی گوشی های هوشمند سونی به گوش میرسید. حالا نیز با معرفی ویندوز 10 شاید سونی نیز بی میل نباشد تا در کنار استفاده از اندروید، ویندوزفون را نیز در گوشی های هوشمند خود به کار بگیرد.

حالا با این تفاصیل نظر شما در مورد استفاده از ویندوز 10 بر روی گوشی های هوشمند اکسپریا چیست ؟ آیا شما با این عمل توسط سونی موافقید ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

آیا با استفاده از ویندوز 10 بر روی گوشی های اکسپریا موافقید؟

نتایج

Loading ... Loading ...