سونی موبایل همواره به سلیقه تمام افراد و اقشار توجه ویژه ای داشته است. به همین خاطر برای بسیاری از گوشی های هوشمند خود، حداقل یک رنگ که مناسب با خانم ها باشد در نظر میگیرد. رنگ هایی مثل صورتی، قرمز، طلایی، رز گلد و … رنگ هایی هستند که با هدف جلب نظر خانم ها عرضه میشوند.

با توجه به نزدیک شدن به روز زن که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) به این روز نام گذاری شده است، خرید یک گوشی هوشمند، میتواند هدیه ای مناسب برای همسر یا مادران این سرزمین باشد. چه چیز بهتر از اینکه خرید یک گوشی هوشمند در این روز، با رنگ هایی مناسب با سلایق خانم ها همراه باشد.

فروشگاه تکنولایف با نزدیک شدن به روز زن، مجموعه ای کامل از گوشی های هوشمند سونی را با رنگ های مناسبِ خانم ها گلچین کرده و به شما پیشنهاد میدهد. این فروشگاه از این لحظه تا پایان روز پنجشنبه 17 اسفند، گوشی هایی را که با رنگ های در نظر گرفته شده خریداری شوند، همراه با یک جعبه کادویی به دست مشتریان خواهد رساند.

با توجه به گوشی های موجود در کشور و رنگ های آنها، کدام گوشی ها هم اکنون انتخاب مناسبی برای خانم ها خواهند بود؟ در لینک زیر لیست گوشی های موجود به همراه قیمت آنها را مشاهده کنید و در صورت امکان هدیه خود را برای مادر یا همسر خود از همینجا انتخاب کنید.

گوشی‌های رنگی سونی – مناسب بانوان