sony-mdr-1000x2

آیا تا بحال شده است که در حین پیاده روی در خیابان یا گوش کردن به موسیقی در مکان های مختلف صدایِ اطراف شما را اذیت کند؟ به همین دلیل است که تکنولوژِ نویز کنسلینگ معرفی شده است و تمامی شرکت ها از این فناوری در هدست های رده بالای خود استفاده میکنند. سری هدست های MDR از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، اما روز گذشته سونی با معرفی هدست MDR-1000X، محصولی جدید به خانواده MDR اضافه کرده است. محصولی زیبا، که علاوه بر زیباییِ خارق العاده توانایی بهینه سازی خود توسط بدن و محیط پیرامون شنونده را دارد.

این هدست با شناسایی نوع جمجه و شکل سر کاربر، شناسایی نوعِ پوشش هر فرد و شناسایی محیطِ پیرامون کاربر، مقدار نویز ورودی را تنظیم کرده و به بهترین حالت در می آورد. علاوه بر این، این هدست از تکنولوژی های HI-Res ،LDAC و DSEE-HX سونی پشتیبانی میکند تا تجربه هرچه بهتر و به یادماندنی تری را برای کاربر فراهم سازد.

با استفاده از تکنولوژی LDAC میتوان صدا را با سرعتی تا سه برابر بیشتر از حالت معمولی بین دو دستگاه جابجا کرد. همچنین این دستگاه در مواردی از تکنولوژی DSEE-HX استفاده میکند، که کاربر در حال گوش دادن به فایل های موسیقی فشرده شده نظیر فایلهایِ MP3 باشد و با استفاده از این تکنولوژی میتواند کیفیت خروجی را تا حدودی به تکنولوژی HI-RES رسانده و خروجی صدایی با کیفیت بیشتر نسبت به سایر هدفون ها ارائه کند. این هدست حرفه ای بی سیم قیمتی معادل 400 دلار داشته و تا ماه آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد. نظر شما درباره این هدست چیست؟

jkastrenakes_150823_1209_0001.0.0

jkastrenakes_150823_1209_0005.0.0

منبع: