کنگره جهانی موبایل سال 2017 نیز با تمام حاشیه های خود شب گذشته به پایان رسید. سونی در رویداد امسال مثل سال های گذشته با دست پر وارد شد و با معرفی چهار گوشی هوشمند از خانواده X توجهات را به سمت خود جلب کرد.

این خاصیت سونی است که حرف های خود را در درون میدان میزند. بی سر و صدا وارد میدان میشود اما در درون میدان خون به پا میکند. معرفی اکسپریا XZ Premium که تا یک روز قبل هیچ کس تصور ورود آن به بارسلون را نداشت آنقدر موفقیت آمیز بود که در نهایت توانست لقب بهترین اسمارت فون این نمایشگاه را از آن خود کند.

سونی علاوه بر اکسپریا XZ Premium سه گوشی هوشمند دیگر به نام های اکسپریا XZs، اکسپریا XA1 و اکسپریا XA1 Ultra را به این نمایشگاه وارد کرد. اما بر خلاف سال های قبل از لوازم جانبی پر تعداد در این رویداد خبری نبود تا سونی را تنها به گوشی های هوشمند آن در کنگره جهانی موبایل 2017 بشناسیم.

عملکرد سونی در مجموع از نظر ما رضایت بخش بود. معرفی گوشی های هوشمند قدرتمند که توانست مورد توجه اصحاب رسانه نیز قرار بگیرد اتفاقی مبارک بود. حالا نظر شما را جویا میشویم، شما عملکرد سونی را در کنگره جهانی موبایل امسال چگونه ارزیابی میکنید؟