unbox_mp_cl1_11
اگر به خاطر داشته باشید سونی اواسط تابستان و در نمایشگاه گیمز کام آلمان از یک محصول جالب پرده برداشت. پروژکتور قابل حمل سونی با نام MP-CL1 برای به نمایش گذاشت تصاویر پلی استیشن 4 بر روی پرده معرفی شد.

این پروژکتور پرتابل که پیش از این خبر معرفی و مشخصات آن را در سایت تخصصی اکسپریا خواندید علاوه بر کنسول های بازی، قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند را نیز دارد که در نوع خود بسیار جالب است. این پروژکتور کوچک با اتصال به گوشی های هوشمند میتواند صفحه نمایش دستگاه را بر روی یک پرده به نمایش گذارد.

دامنه پرده نمایش این پروژکتور از 6 اینچ تا 120 اینچ است. برای دستیابی به پرده 40 اینچی این پروژکتور به فاصله ای 1.15 متری نیاز دارد. تصویر تولید شده از این پروژکتور نیز با رزولوشن 1920×720 به تصویر کشیده میشود. همه این موارد برای ما وسوسه انگیز است اما قیمت آن شاید کمی علاقه مندان را از خرید آن نا امید کند. اگر شما به این پروژکتور کوچک و پر کاربرد علاقه مند شدید باید برای خرید آن 350 دلار را کنار بگذارید.

تصاویر زیبایی از جعبه گشایی این پروژکتور کوچک را در ادامه مشاهده میکنید. MP-CL1 میتواند در هر کجا با عمر باتری 2 روزه خود در کنار شما باشد.

unbox_mp_cl1_1

unbox_mp_cl1_2

unbox_mp_cl1_3

unbox_mp_cl1_4

unbox_mp_cl1_5

unbox_mp_cl1_6

unbox_mp_cl1_8

unbox_mp_cl1_9

unbox_mp_cl1_12

unbox_mp_cl1_10