DSC_0146
نسخه جدید لانچر اکسپریا، این فرصت را در اختیار ما گذاشت تا با نصب آیکون های متنوع، آنگونه که میخواهیم لانچر خود را شخصی سازی کنیم. نصب آیکون های گرافیکی از جمله قابلیت هایی بود که در لانچرهای اندرویدی مشاهده میشود اما جای خالی این ویژگی در لانچر اختصاصی اکسپریا به شدت محسوس بود.

سونی در نسخه مفهومی اندروید مارشمالو که برای اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact ارائه کرده از لانچر جدیدی استفاده کرده که قابلیت تغییر آیکون را دارد. ما نیز به همین منظور در روزهای گذشته چند پک آیکون زیبا برای لانچر اختصاصی اکسپریا در اختیار شما گذاشتیم که مورد توجه شما عزیزان نیز واقع شد.

پس از طرح های فریم و شیشه برای آیکون های اکسپریا امروز یک پیشنهاد بهتر برای شما داریم. پک آیکون های گرافیکی Clix بر خلاف دو نمونه قبلی، به کلی طرح آیکون های شما را تغییر میدهد. این پک بیشتر از طرح های دیگری که تا به امروز تجربه کردید میتواند در رابط کاربری شما دگرگونی ایجاد کند.

نصب این آیکون ها بدون دسترسی روت صورت میگیرد و تنها پیش نیاز برای آن نسخه اندروید 5.1 است. البته این آیکون ها بر روی نسخه جدید لانچر اکسپریا اجرا میشود. پس از نصب این برنامه با مراجعه به تنظیمات لانچر و از گزینه Icon appearance پک آیکون Clix را انتخاب کنید.

این آیکون زیبا را میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. توجه داشته باشید برای نصب این آیکون باید حداقل نسخه 10 لانچر اکسپریا را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور