4

همانطور که پیش ازاین اشاره کردیم سونی جای هیچ چیز را در حوزه مربوط به محصولات دیجیتال و ابزارهای مرتبط با گوشی های هوشمند خالی نگذاشته است.دستبند پوشیدنی بهبود یافته سونی نیز یکی از محصولات برتری است که سونی در کنفرانس مطبوعاتی امروز از آن رونمایی کرد.SmartBand‎ محصول نوآورانه ایست برای ثبت فعالیت‌های روزمره زندگی که به شما امکان می‌دهد هر کاری را که انجام می‌دهید ردیابی کنید – حرکات، ارتباطاتتان و سرگرمی‌هایتان!

1

بوسلیه فناوری پوشیدنی برای هر جایی که می‌روید در ۲۴ ساعت شبانه روز،لحظه‌های خاص را ثبت کنید و زندگی‌تان را که در تبلت یا تلفن هوشمند مبتنی بر Android شما نمایش داده می‌شود تماشا کنید!از مهم ترین امکانات این محصول می‌توان به کنترل فعالیت‌های بدن در حین استراحت،هشدارها و ویبره‌های مختلف و کنترل از راه دور دستگاه‌های مدیا اشاره نمود.

3

این ابزار نیز مانند بسیاری از محصولات هوشمند سونی ضد آب است و می‌توانید در حال انجام هر کاری آن ‌را همراه خود داشته باشید. به‌ گونه‌ای طراحی شده است که بدون جلب توجه زیاد با هر سبک لباسی،زیبا به‌ نظر برسد. از مجموع متنوعی از سبک‌ها و رنگ‌های زنده انتخاب کنید و هر روز هر رنگی که می‌خواهید بپوشید. یک دکمه چفت فلزی Sony و چراغ‌های LED، ظاهر و حس فوق‌العاده‌ای را به آن بخشیده است. ‎SmartBand‎ از یک واحد Core قابل جدا شدن و بند ‎‎مچی شیک و راحتی ساخته شده است.

برنامه Lifelog‏

2

آنچه که ‎SmartBand‎ را هوشمند می‌کند، برنامه تلفن هوشمند مبتنی بر Android نوآورانه‌ای است که فعالیت‌های بدنی، اجتماعی و سرگرمی شما را به صورت خودکار ثبت می‌کند. می‌توانید ببینید چقدر فعال بودید و در هر روز چگونه با دنیای اطرافتان ارتباط برقرار کردید. این برنامه نوآورانه ثبت فعالیت‌های زندگی همچنین به شما کمک می‌کند اهداف فعالیتی را تنظیم کرده و پیشرفتتان را پایش کنید. Lifelog حتی به شما امکان می‌دهد از وضعیت هوای فردا مطلع شوید.

Core قابل جدا شدن

http://up.xperian.ir/do.php?imgf=swr10-smartband-removable-core-black-2de8b3869620eb47d9662907d99d3587-300_27525.jpg

SmartBand از یک واحد Core قابل جدا شدن و بند مچی شیک و راحتی ساخته شده است. Core دارای فناوری حسگر پیشرفته‌ای است که حرکات شما را حس می‌کند و داده‌ها را به تلفن هوشمندتان ارسال می‌کند.

هشدار هوشمند
http://up.xperian.ir/do.php?imgf=swr10-smartband-smart-alarm-7a33e282e0362d4b2e939ba85967155d-300_5aee2.jpg

SmartBand‎ با ردیابی حرکات بدن بر اساس سیکل خوابتان، شما را در بهترین زمان بیدار می‌کند. این وسیله جانبی بهترین زمان بیدار شدن را محاسبه و ارزیابی می‌کند و پس از پایان آخرین رؤیایتان به آرامی به لرزه در می‌آید

نشانه‌گذاری‌های روزمره زندگی
http://up.xperian.ir/do.php?imgf=swr10-smartband-life-bookmarks-25bfbca528da74ccc49cd4e47d205276-300_8fb40.jpg

لحظه‌ خیلی خاص را ثبت کنید. کلید Life Bookmark را روی‎SmartBand ‎ فشار دهید تا هر آنچه در آن لحظه در حال اتفاق است ثبت شده و برای همیشه به خاطر سپرده شود. تصویری از یک لحظه!

swr10-smartband-gallery-04-1240x840-85d1705e9bdeacd01a52c133f2a2f466

SmartBand، تلفن هوشمند و Lifelog – توانمندسازی

‎SmartBand‎ از طریق ‎‎Bluetooth‎‎ به طور مداوم با تلفن هوشمندتان در تماس است. یک هشدار لرزشی، تماس، پیام یا سایر اعلان‌های ورودی را به شما اطلاع می‌دهد. وقتی در حال حرکت مشغول گوش دادن و لذت بردن از موسیقی‌تان هستید، با استفاده از ‎SmartBand‎ می‌توانید آهنگ را پخش، متوقف یا رد کنید. با استفاده از NFC یا یک روش اتصال ‎Bluetooth‎ استاندارد، اتصال به آسانی انجام می‌شود. حتی وقتی خارج از محدوده تلفن هوشمندتان هستید، این فناوری پوشیدنی اطلاعاتی را درباره آنچه که انجام می‌دهید، ذخیره می‌کند و وقتی دوباره متصل شدید این اطلاعات را به صورت خودکار ارسال می‌کند. با Lifelog سبک زندگی‌تان را ردیابی کنید و ببینید چگونه زندگی می‌کنید.