اکسپریا XZ4، اکسپریا XZ4 و اکسپریا XZ4… بیشترین اخباری که این روزها میشنویم شایعاتی است که پیرامون پرچمدار آینده سونی منتشر میگردد. پس از این که امروز اطلاعاتی در مورد دوربین اکسپریا XZ4 توسط یکی از منابع خبری اعلام شد، حالا برخی از مشخصات این گوشی نیز انتشار یافته که البته مثل همیشه، صحت آن قابل تایید نیست.

در تصویری که مشاهده میکنید، گوشه هایی از مشخصات اکسپریا XZ4 دیده میشود که چندان با پیش بینی های ما هم مغایرت ندارد. صفحه نمایش 6.5 اینچی با استاندارد 21:9 همان چیزی است که شایعات هم پیش از این گفته بودند. البته رزولوشن دقیق این بار اعلام شده است که گویا 3360×1440 پیکسل خواهد بود.

در همین باب، بخش باتری با یک باتری 4400 میلی خبرساز شده است. در صورت تایید این موضوع، بزرگترین باتری در بین گوشی های سونی از ابتدا تا امروز به نام اکسپریا XZ4 ثبت خواهد شد. رم 6 گیگابایتی هم به عنوان یک مشخصه دیگر از اکسپریا XZ4 گفته شده با این تفاوت که این بار سونی از حافظه داخلی 128 گیگابایتی در اکسپریا XZ4 استفاده خواهد کرد.

در بخش طراحی اطلاعات جالب توجهی گزارش شده که با تصویر سازی آنها بر مبنای تصاویری که پیش از این منتشر شده بود، میتوانیم تصویر ذهنی اکسپریا XZ4 را متصور باشیم. وزن 191 گرمی و ابعاد 167×72×8.2 میلی متری تمام آن چیزی است که در مورد اکسپریا XZ4 گزارش شده است.

منبع: