این بار دوم است که یک مدل دیگر از خانواده اکسپریا تاییدیه FCC را کسب کرده که ما آن را به اکسپریا Z4 نسبت میدهیم. مرتبه قبل یک مدل دو سیم کارته با پشتیبانی از شبکه های LTE و با شناسه کاربری PY7-PM0850 موفق به کسب تاییدیه FCC شده بود که تصویر میشد متعلق به پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا Z4 است. اما بعد از چند هفته و پس از معرفی اکسپریا E4g مشخص شد شناسه کاربری PY7-PM0850 در FCC مربوط به یک مدل ارزان قیمت از خانواده اکسپریا است.

اما این بار یک مدل دیگر از خانواده اکسپریا موفق به کسب تاییدیه FCC شده که بیش از قبل به اکسپریا Z4 نزدیک است. با توجه به اطلاعاتی که تا به امروز از اکسپریا Z4 درز کرده شواهد نشان میدهد معرفی پرچمدار آینده سونی خیلی دور نیست. این محصول با شناسه کاربری PM-0780 موفق به کسب این تاییدیه شده است.

در اطلاعاتی که به ثبت رسیده طول این دستگاه 146 میلی متر گزارش شده که کاملا با آن چیزی که از اکسپریا Z4 شنیده شده بود همخوانی دارد. نسخه نرم افزاری این دستگاه نیز با شماره 26.1.A.0.79 به ثبت رسیده که به نظر میرسد مربوط به اندروید 5.0.2 لالی پاپ باشد.

اما در کنار این دستگاه پورت میکرو اس دی قابل مشاهده است که شایعات مطرح شده پیرامون اکسپریا Z4 را نقض میکند. پیش از این گفته شده بود ممکن است پرچمدار آینده سونی همچون گلکسی S6 از کارت حافظه خارجی محروم باشد که به نظر میرسد سونی قصد چنین کاری را ندارد و در اکسپریا Z4 با وجود حافظه داخلی 32 گیگابایتی یک پورت کارت حافظه نیز تعبیه کرده است.

Sony-PM-0780-at-the-FCC

Sony-PM-0780-at-the-FCC (1)