games-icon

ماه آوریل به پایان رسید و کمپانی های برنامه نویسی  بزرگ و کوچک بازی های جدیدی را برای صاحبان دستگاه های اندرویدی در این ماه عرضه کردند. ما در این مقاله قصد داریم تا برترین بازی های معرفی شده در ماه اخیر را به شما معرفی کنیم پس تا پایان با ما باشید.

 

The Amazing Spider-Man 2Amazing-Spider-Man-2-icon1

بازی “مرد عنکبوتی عجیب 2” توسط کمپانی بزرگ Gameloft عرضه شده است. در این بازی اکشن  شما به عنوان اسپایدرمن نقش یک قهرمان رو دارید و باید با شخصیت های بد داستان مبارزه کنید. گرافیک بازی عالی هست و گیم پلی بسیار لذت بخش است. پس اگر به دنبال یک بازی اکشن کلیشه ای با گرافیک بالا هستید the Amazing spider man پیشنهادی خوب به حساب می آید.

تریلر بازی Amazing Spider-Man 2

تریلر بازی Amazing

 

Baldur’s Gate نسخه پیشرفتهBaldurs-Gate-icon

 

بازی “دروازه بالدور نسخه پیشرفته” بازی کلاسیک از سری RPG است که بالاخره برای اندروید نیز عرضه شد. این بازی که به سبک کنسول است دوباره برای موبایل به تصویر کشیده شده است که خوشبختانه جلوره های مکانیکی بازی هنوز پایدار مانده اند. اگر شما از طرفداران RPG  هستید این بازی میتواند شمارا سرگرم کند.

Baldurs-Gate-screenshot

 

FarmVille 2: Country Escape

FarmVille-2-icon

بازی Farmville 2: Country Escape ماهی که  گذشت، عرضه شد و در فیســـبوک نیز مورد استقبال قرار گرفت. بازی به سبک اجتماعی هست و شما باید در مزرعه خود گیاه بکارید و تجربه کشاورزی خود را افزایش دهید.

 

تریلر بازی FarmVille 2: Country Escape

تریلر بازی FarmVille 2: Country

 

Nitro Nation

Nitro-Nation-icon1بازی “Nitro Nation” به سبک drag racing هست مانند دو بازی Drag Racing و  CSR Racing. بازی دارای گرافیک فوق العاده و بازی نسبتا  آسان با گیم پلی خوب می باشد.

چند درصد از کاربران از مکانیک های پولی داخل بازی مانند قدرت اسب بخار شکایت داشته اند اگر شما میتوانید این مشکل را تحمل کنید این بازی یک پیشنهاد عالی محسوب می شود.

 

 

The Walking Dead: Season One

Walking-Dead-Season-One-iconدر ابتدای این ماه بازی  “Walking Dead: Season One” برای اندروید عرضه شد. بازی از پنج دوره تشکیل شده است. قسمت اول از چهارصد روز DLC تشکیل شده است. و اما قسمتهای دیگر بازی نیازمند خرید از داخل برنامه هستند. با این وجود بازی امتیاز  4.5 از 5  را در مارکت گوگل پلی دریافت کرده است. گرافیک فوق العاده است و داستان بازی جالب است. گیم پلی نیز بسیار لذت بخش است .اگر شما از این بازی ترسناک -اکشن خوشتان می آید باید بگوییم به گزینه خوبی مراجعه کردید

 

Wind-up Knight 2

Wind-Up-Knight-2-iconاگر شما از طرفداران بازی Wind-up Knight بوده اید بازی Wind-up Knight 2 نیز باید جالب به نظر آید. بازی مشمول ویزگی هایی همچون نسخه قبل است اما در نسخه جدید شاهد پیشرفت های گرافیکی هستیم. عناصر گیم پلی جدیدی نیز اضافه شدند .تعدادی از کاربران مشکلاتی پس از بروزرسانی گزارش کرده اند اما مشکلات در حال رفع شدن هستند.

 

 

XCOM

آخرین برنامه ماه در لیست ما بازی “XCOM” است. نام این بازی شاید آشنا به نظر بیاید زیرا این بازی در سال 2012 یکی از محبوب ترین بازی های کلاسیک برای PC بوده است. حالا این بازی برای اندروید ارائه شده است و همه ی ویژگی های مورد علاقه شما که در PC موجود بود را داراست و گرافیک و گیم پلی هم خوب به نظر می رسند .شما در بازی استراتژیک کنترل نقش سوم را دارید و باید دشمنان را بکشید.

XCOM-screenshot

 

 

اگر بازی ای از قلم افتاده بود ما را از این مشکل آگاه کنید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.