bgr-sony-xperia-z1s-9

تعطیلات نوروزی رو به پایان است و آنهایی که در این ایام به سفر رفتند، کم کم به شهرهای خود باز میگردند تا هفته جدید را با کار و تلاش آغاز کنند. از سفرهای نوروزی خاطرات تلخ و شیرین برای مسافران باقی خواهد ماند. البته ما برای تمامی مسافران خاطرات خوش را آرزو داریم و چه خوب است که لحظات شیرین کاربران در مسافرت های نوروزی با ثبت بهترین تصاویر با دوربین های اکسپریا رقم بخورد.

کشور عزیزمان ایران پر است از جاذبه های گردشگری فراوان که هر مسافری را در هر کجا مجذوب خود خواهد کرد. مکان های تاریخی، مکان های مذهبی و گردشگاه های تفریحی و … در ایام نوروز میزبان میلیون ها ایرانی بودند.

ما امروز قصد داریم تا با یک تیر دو نشان بزنیم. برای همین منظور از تمامی کاربران عزیز دعوت میکنیم تا برترین تصاویری که در ایام نوروز با دوربین های اکسپریا گرفته اید را برای ما ارسال کنید. با این کار از یک طرف زیبایی های کشور عزیزمان ایران و از طرفی دیگر کیفیت دوربین های گوشی های اکسپریا به نمایش گذاشته خواهد شد.

به همین خاطر تمامی کاربران میتوانند تصاویری که در این ایام از نقاط مختلف کشور و با دوربین یکی از گوشی های اکسپریا به ثبت رسانده اند را برای ما ارسال کنند. پیش از ارسال عکس به شرایط زیر توجه داشته باشید که:

1- عکس ها با اندازه اصلی و بدون ویرایش و هر گونه افکت گذاری باشند.
2- همراه با عکس، نام گوشی و نام منطقه ای که در آن تصویر را به ثبت رسانده اید ارسال کنید.
3- نام و نام خانوادگی خود را همراه با تصاویر ذکر کنید.
4- تصاویر را به یکی از دو ایمیل زیر ارسال کنید.
مهلت ارسال تصاویر به پایان رسید.
5- مهلت ارسال تصاویر تا پایان روز جمعه خواهد بود.

در پایان تمامی تصاویر منتخب به نام خود کاربر در سایت به نمایش گذاشته خواهند شد. با توجه به حجم بالای تصاویر ارسالی سعی کنید تا تصاویر زیبا را گلچین کرده و برترین ها را برای ما ارسال کنید.