در سالهای اَخیر و با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از تعاریف تغییر یافته اند. بر کسی پوشیده نیست که در طی دهه اَخیر، ابزارهایِ الکترونیکی پیرامون ما با تغییرات بنیادین مواجه شده اند. شاید تا دهه قبل وقتی صحبت از بلندگوهایِ بیسیم میکردیم کمی با سردرگمی کاربران مواجه میشدیم، اما اَکنون بلندگوهایِ قابل حمل یکی از پرفروش ترین ابزارهایِ الکترونیکی دنیا میباشند.

سونی در طی چند سال اَخیر در نمایشگاههایِ مختلف به همراه سایر لوازم صوتی و تصویری خود از اسپیکرهایِ قابل حمل مبتنی بر بلوتوث رونمایی کرده است. امسال نیز، سونی در نمایشگاه CES 2017 دست به معرفی اسپیکرهایِ قابل حمل سری EXTRA BASS خود زد. این کمپانی در نمایشگاه مذکور از 4 اسپیکر قابل حمل با نام هایِ SRS-XB30، SRS-XB20، SRS-XB10 و SRS-XB40 پرده برداشت.

هر 4 بلندگویِ اشاره شده در فوق از خانواده EXTRA BASS هستند، اما در این بین، 3 بلندگویِ قابل حمل SRS-XB20، SRS-XB30 و SRS-XB40 به فناوری بسیار جذابی مجهز شده اند که آنها را از سایر بلندگوهایِ سونی مجزا میکند. این فناوری بسیار جالب، اضافه کردن نورپردازی به بلندگوهایِ قابل حمل سونی است، که به جِد زیبایی وصف ناشدنی به آنها میدهد.

شرکت ایران رهجو این مجموعه بلندگوهایِ قابل حمل بلوتوث را با گارانتی رسمی وارد کشور عزیزمان ایران کرده است و اَکنون ما در این مطلب سعی داریم به بررسی تخصصی و موشکافانه مدل SRS-XB30 که یک مدل میانی و تقریباً حرفه ای میباشد بپردازیم. اگر به بلندگوهایِ قابل حمل علاقه دارید و کنجکاو هستید که بیشتر درباره SRS-XB30 بدانید، با ما همراه باشید…