Xperia-Z1-Self-cracking-screen-Issue
برنامه BBC’s Watchdog از برنامه های با سابقه و قدیمی تلویزیون انگلستان است که نزدیک به 30 سال است در زمینه حقوق مصرف کننده فعالیت میکند. در هر قسمت از این برنامه به یکی از مشکلات مصرف کنندگان با تولید کنندگان می پردازد که در آخرین برنامه پخش شده نوبت به گفتگوی کاربران اکسپریا Z1 رسید تا در مورد مشکل موجود در تلفن همراه خود گلایه کنند.

کاربران در این برنامه به مشکل شکستن بدنه اکسپریا Z1 اشاره کردند. اگر به خاطر داشته باشید در گذشته گزارشاتی در مورد شکستن بدنه و صفحه نمایش اکسپریا Z1 و اکسپریا Z منتشر میشد که سونی در مورد آن واکنش های متفاوتی از خود نشان داده بود.

بر اساس گزارش این کاربران بدنه دستگاه بدون وارد آمدن ضربه خاصی ترک خورده است. سونی پیش از این اعلام کرده بود شکستن بدنه و صفحه نمایش دستگاه شامل گارانتی نخواهد شد اما در این برنامه واکنش سونی بسیار جالب توجه بود. پس از این برنامه سونی بیانیه را صادر کرد که در آن گفته شد:

“دلیل ترک خوردن صفحه نمایش و بدنه در اکسپریا Z1 و اکسپریا Z نا مشخص است اما کاربران میتوانند با مراجعه به نمایندگان سونی به رایگان اقدام به تعمیر تلفن همراه خود کنند.”

البته این بیانیه فقط مختص کاربران در انگلستان است و هنوز سونی موبایل دیگر کشورها در خصوص این مشکل واکنشی نشان ندادند. با این وجود این میتواند برای کاربران ساکن انگلستان بسیار امیدوار کننده باشد که بدون پرداخت هزینه ای اقدام به تعمیر تلفن همراه خود میکنند.

Xperiablog