xperia-logo
حدود ده روز قبل بود که یک گوشی هوشمند از سونی موفق شد تا تاییدیه نهایی FCC را پست سر بگذارد. این گوشی هوشمند دارای اسم رمز Kugo است که احتمالا همان مدل کامپکت پرچمدار آینده سونی خواهد بود که برای معرفی در نمایشگاه برلین آماده میشود.

اما تنها چند روز از این ماجرا میگذرد که حالا دو گوشی هوشمند دیگر از سونی نیز تاییدیه FCC را بدست آوردند. این دو گوشی هوشمند با کدهای PY7-93041M و PY7-29752M هم اکنون از گذرگاه FCC عبور کردند و خود را برای معرفی در یک رویداد نزدیک آماده میکنند.

بر خلاف مدل قبلی، در سند تاییدیه این دو دستگاه هیچ جزئیاتی از مشخصات آنها درج نشده است. در سند قبلی اسم رمز دستگاه و همچنین ظرفیت باتری قید شده بود که سند جدید فاقد این موارد است. تایید شدن دو دستگاه دیگر در FCC این احتمال را که سونی امسال نیز همانند سال گذشته سه گوشی هوشمند از یک خانواده را در نمایشگاه IFA برلین معرفی میکند قوت میبخشد.
fcc1

FCC
سونی سال گذشته اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Compact و اکسپریا Z5 Premium را در نمایشگاه برلین معرفی کرده بود که حالا نیز این احتمال میرود که نمایشگاه برلین امسال نیز مثل گذشته برای سونی شلوغ و پر کار باشد. ما همچنان در جستجوی اخبار و اطلاعات بیشتر از سونی هستیم تا شما را نیز از آن آگاه کنیم.