album1
برنامه محبوب و اختصاصی آلبوم اکسپریا که هفته گذشته یک به روزرسانی را تجربه کرده بود در فاصله کوتاه حالا به نسخه ای جدید آپدیت شده است. آپدیت جدید برنامه آلبوم اکسپریا شماره ساخت آن را به عدد 7.8.A.0.6 ارتقا میدهد.

پیش از این آخرین نسخه آلبوم هفته گذشته با شماره ساخت شماره ساخت 7.8.A.0.2 منتشر شده بود. ما هنوز در مورد تغییرات ایجاد شده پس از به روزرسانی امروز اطلاعاتی نداریم اما پیش بینی نمیشود این آپدیت تغییرات چندانی را به همراه داشته باشد.

سونی در آپدیت هفته گذشته یک قابلیت جدید را به آلبوم اکسپریا وارد کرد. این قابلیت که پیشتر از این در گوشی هایِ با سیستم عامل iOS وجود داشت کمک شایانی به کاربران میکند. مکانیزم این ویژگی نیز بسیار ساده است. وقتی در حال تماشایِ یک عکس در حالت تمام صفحه هستید، با کشیدن انگشت از قسمت بالا به سمت پایین، به صفحه اصلی عکس هایتان بازخواهید گشت.

سونی روز به روز در حال کار کردن بر رویِ نرم افزارهایِ اختصاصی خود و بهبود عملکرد آنها میباشد. برنامه آلبوم نیز یکی از برنامه هایی است که کاربران محصولات سونی ارتباط خاصی با آن برقرار کرده اند و به یکی از محبوب ترین برنامه هایِ اختصاصی سونی در بین گوشی هایِ هوشمند اکسپریا تبدیل شده است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Album خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور