Sony-Stereo-Bluetooth-Headset-SBH54_A-640x640

سونی موبایل در کنفرانس اختصاصی خود در نمایشگاه IFA 2015 علاوه بر معرفی خانواده Z5 از یک هدست بلوتوث جدید رونمایی کرد، که تا به امروز خبری از این هدست بلوتوث نداشتیم. اما ساعاتی پیش سونی برنامه مخصوص این هدست بلوتوث را در آستانه انتشار قریب الوقوعش در فروشگاه نرم افزاری گوگل منتشر کرد.

همانطور که مطلع هستید، این هدست بلوتوث مجهز به یک صفحه نمایش OLED بر رویِ بدنه خود میباشد و از این رو برنامه اختصاصی آن در اولین ورود به کاربر نحوه کار کردن این هدست بلوتوث و انجام تنظیمات لازم برای نمایش اطلاعاتی از قبیل تماس، پیامک، ایمیل ها و سایر اطلاع رسانی ها را آموزش میدهد. همچنین کاربر میتواند برای این دستگاه تنظیمات امنیتی لحاظ کند و نوع هشدار آن را نیز از داخل این برنامه اختصاصی تنظیم کند.

هدست بلوتوث مدل SBH54 که ادامه دهنده راه هدست هایِ نسل قبل خود میباشد از فلز اَعلا ساخته شده است و مجهز به رادیو FM، بلوتوث نسخه 3 و رابط NFC میباشد و به گفته سونی موبایل در برابر خط و خش بسیار مقاوم است. این هدست بلوتوث با یک بار شارژ کامل ( به مدت 1 ساعت ) میتواند تا 5 ساعت مکالمه را برای شما به ارمغان بیاورد و هدفون هایِ آن مجهز به حذف نویز، حذف باد و حذف صدایِ محیط میباشند.

منبع: