Sketch C1

برنامه Sketch سونی دقایقی پیش به نسخه ای جدید بروزرسانی شد. این بروزرسانی جزو بروزرسانی هایِ تقریباً جزئی برای نرم افزار Sketch محسوب میشود، چون ویژگی جدیدی با خود به همراه ندارد. سونی در نسخه هایِ قبلی این نرم افزار چند قابلیت بسیار مهم و اساسی را که تا پیش از این جایِ خالی آنها احساس میشد را به نرم افزار مذکور اضافه کرده بود.

ویژگی اضافه شده اول به نسخه قبلی این نرم افزار، قابلیت ساخت گالری عمومی توسط هر کاربر و ویژگی دوم امکان جستجو در آثار ساخته شده با برنامه Sketch توسط سایر کاربران بود. همچنین سونی موبایل بر رویِ اشتراک گذاری هر چه بهتر آثار ساخته شده توسط کاربران تمرکز کرده بود و آن را بهبود بخشیده بود.

از این رو، به نظر میرسد بروزرسانی پیشِ رو تنها جنبه برطرف سازی مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران و بهبود کارایی کلی نرم افزار را با خود به همراه دارد و از این رو در قسمت تغییرات این برنامه موضوع قابل ذکری به جز بهبود قابلیت هایِ اجتماعی و کیفیت بالاتر تصاویر خروجی وجود ندارد.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Sketch خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور