New Track ID Face 3

سونی موبایل پس از گذشت تقریباً یک ماه، بروزرسانی جــدیــدی را برایِ برنــامــه اختصـاصی تشخیص اَصوات محبوب خـود ( TrackID ) منتشر کرد. نسخه جدید با خود تغییر در طراحی این نرم افزار را به همراه دارد. سونی در این نسخه از ظاهر به نسبت جدید TrackID پرده برداشته است و در اولین ورود بعد از بروزرسانی این نرم افزار، از کاربر رضایت نامه ای دریافت میشود.

این رضایت نامه در واقع دارایِ دو بخش است. بخش اول مربوط به استفاده از اینترنت گوشی هوشمند شما توسط برنامه مذکور است و بخش دوم مربوط به گردآوری برخی اطلاعات توسط نرم افزار مذکور است، که به بهتر اجرا شدن آن کمک میکند. البته سونی تأکید میکند که در بخش اول میزان حجم مصرف شده از اینترنت شما بستگی به نوع استفاده از نرم افزار TrackID دارد و در بخش دوم نیز، اطلاعات شخصی و خصوصی شما جمع آوری نمیشود، بلکه اطلاعات جغرافیایی برایِ شناخت بهتر محیط پیرامون شما و ارائه پیشنهادات بهتر جمع آوری و توسط نرم افزار مورد بررسی قرار میگیرد.

همچنین، در این نسخه وقتی کاربر گزینه تشخیص صدا را انتخاب کند، اما برنامه به هر دلیلی نتواند اصوات پیرامون خود را تشخیص دهد، سونی پیشنهاداتی بر اساس منطقه جغرافیایی به کاربر ارائه میدهد تا دست خالی از TrackID بیرون نرود. طبق سنت گذشته نیز، باز هم بیشترین حجم تلاش هایِ سونی برای بروزرسانی این برنامه بر رویِ بهبود تشخیص هر چه سریعتر و دقیقتر اصواتی است که کاربر توسط این برنامه قصد یافتن آنها را دارد.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق پلی استور در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه TrackID خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور