z3-tablet-whats-new_0

سونی موبایل دو روز پیش بروزرسانی جدیدی با شماره ساخت 3.3.A.0.0 برای برنامه What’s New عرضه کرد و این برنامه را هم رسماً مزین به پوسته سفید رنگ کرد. البته در نسخه قبل سونی نوار ابزار این برنامه را به رنگ سفید تغییر داده بود، ولی رابط کاربری برنامه هنوز با پوسته تاریک در دست کاربران قرار داشت، که با این بروزرسانی کل رابط کاربری برنامه به رنگ سفید و همگام با پوسته جدید گوشی هایِ خانواده Z5 تغییر پیدا کرده است.

برای کسانی که به پوسته تاریک این برنامه علاقه داشتند موضوع کمی مشکل است. چون در صورتی که به پوسته تاریک برنامه علاقه داشته باشید و قصد بروزرسانی به نسخه جدید را داشته باشید، راهی جز پذیرفتن این پوسته نخواهید داشت.

این بروزرسانی از 2 روز گذشته از طریق برنامه What’s New در دسترس کاربران قرار گرفته بود و ما نسخه جدید این برنامه را در بدو عرضه وارد فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا کردیم، ولی خبر مربوط به تغییرات این نسخه را برای شما عزیزان منتشر نکرده بودیم. به علت درخواست هایِ زیاد از سویِ کاربران و احترام به نظر شما همراهان همیشگی، همراه با خبر بروزرسانی برنامه مذکور، میتوانید در صورتی که هنوز به این نسخه بروزرسانی نکرده اید، فایل APK آنرا از فروشگاه اختصاصی اکسپریا دانلود و نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور