سایت Booking.com یک سایت رزرو آنلاین هتل است که با سابقه ای نسبتاً طولانی، معروفترین و محبوب ترین وب سایت جهان برای رزرو هتل به شمار میرود. این برنامه شامل بیش از یک میلیون هتل و محل اقامتی است که در بیشتر از 200 کشور جهان امکان رزرو آن وجود دارد.

برای افرادی که زیاد به سفر میروند، برنامه Booking ابزار بسیار مناسبی است که هم از هتل های کشور ایران و هم از واحد پولی ریال پشتیبانی میکند. در این برنامه میتوانید قیمت اتاق هتل در تمامی نقاط دنیا را به ریال مشاهده کنید و در صورت نیاز به صورت آنلاین آن را رزرو کنید.

سونی موبایل از ساعتی قبل، به صورت یکپارچه برنامه مخصوص رزرو هتل سایت Booking را در آپدیت سنتر گوشی های اکسپریا منتشر کرد. بر اساس گزارش کاربران این برنامه با حجم 29 مگابایت هم اکنون در گوشی های مختلف سونی اعم از سری X، سری Z و مدل های میان رده قدیمی تر سونی برای دانلود قرار گرفته است.

آپدیت سنتر سونی معمولاً جایگاهی برای انتشار اپلیکیشن های اختصاصی سونی است اما سابقه نشان داده سونی هر از چند گاهی برنامه های جانبی را هم به این بخش وارد میکند. پیش از این نیز برنامه Amazon Shopping در آپدیت سنتر گوشی های مختلف سونی قرار گرفته بود.