LifeLog C2

ساعاتی پیش سونی موبایل یک بروزرسانی جدید برایِ برنامه اختصاصی Lifelog خود منتشر کرد. این یک بروزرسانی به ظاهر کوچک، اما در باطن بسیار عظیم میباشد. سونی در این نسخه از برنامه Lifelog یک ویژگی بسیار مهم را به برنامه سلامت و تندرستی خود افزوده است، که شاید برایِ کاربرانی که از دستبند هوشمند سونی بهره نمیبرند بسیار مسرورکننده باشد.

سونی در این نسخه از برنامه Lifelog ویژگی « تشخیص خودکار چرخه خواب » را به برنامه سلامت و تندرستی خود اضافه کرده است. این ویژگی برایِ کاربرانی که از دستبندهایِ هوشمند سونی بهره میبرند بسیار دقیق عمل خواهد کرد، اما سونی اشاره میکند که در این نسخه از برنامه Lifelog کاربرانی که از دستنبدهایِ هوشمند این شرکت بهره نمیبرند نیز میتوانند به کمک برنامه Lifelog چرخه خواب خود را در نرم افزار مذکور دنبال کنند.

بدیهی است که این کار به واسطه گوشی هوشمند شما انجام خواهد شد و از آنجایی که گوشی ابزاری است که قابل پوشیدن نمیباشد، این برنامه از طریق گوشی اکسریا تنها میتواند چرخه خواب شما را بر اساس استفاده از گوشی هوشمندتان تشخیص دهد. برنامه اختصاصی پیگیری فعالیت هایِ روزانه سونی در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه هایِ تندرستی دنیا محسوب میشود که میلیون ها کاربر در سراسر دنیا دارد.

لایف لاگ ابزاری مناسب برای آنهایی است که از گجت های پوشیدنی هوشمند مثل دستبند و ساعت هوشمند سونی استفاده میکنند. با استفاده از این برنامه و با اتصال به سرور سونی یا گوگل شما میتوانید تمام کارهای روزمره خود را مثل خوابیدن، راه رفتن، گوش دادن به موزیک، تماشای فیلم و … را به ثبت برسانید.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Lifelog خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور