sony-xperia-xz-plugs1

سونی موبایل پس از گذشت تقریباً 3 هفته از آخرین بروزرسانی، نسخه اصلی برنامه موزیک را به نسخه ای جدید بروزرسانی کرده است. اینطور که به نظر میرسد این نسخه با خود تغییرات زیادی به همراه ندارد و از این رو این بروزرسانی یک بروزرسانی نسبتاً کوچک و جزئی برای برنامه مذکور محسوب میشود.

سونی در نسخه قبلی برنامه موزیک اسکرول کردن سریع را بهبود بخشیده بود و همانطور که اشاره کردیم، اَکنون این عمل در نرم افزار مذکور با سرعت بیشتری انجام میشود. همچنین، امکان اضافه کردن یک آهنگ یا یک آلبوم به صورت مستقیم از صفحه اصلی نرم افزار موزیک به لیست دلخواه میتواند اکنون صورت بگیرد و کاربران میتوانند به راحتی موسیقی هایِ مورد علاقه خود را سریعتر از قبل به لیست دلخواه اضافه کنند.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، با توجه به تغییر یکی از رقم هایِ غیر اصلی شماره ساخت نرم افزار موزیک نباید انتظار تغییرات گسترده ای داشته باشیم و باید گفت که برنامه مذکور به خود تغییرات بنیادینی ندیده است و اینطور که به نظر میرسد، سونی باز هم تمرکز ویژه خود را بر رویِ برطرف سازی مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران گذاشته است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Music خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت نسخه جدید آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور