ar-effect-06-700x393 (1)
سونی در ادامه به روزرسانی های نرم افزاری برنامه های سیستمی خود، یک نسخه جدید برای افزونه دوربین AR Effect منتشر کرد. این به روزرسانی نسخه نرم افزاری AR Effect را به 4.2.5 ارتقا میدهد که چند تغییر نیز با خود به همراه دارد.

در این نسخه، یک آموزش اولیه برای چگونگی کار با این افزونه به برنامه اضافه شده است. این آموزش پس از اولین ورود به برنامه نمایش داده میشود و توضیحاتی را پیرامون نحوه کار با آن به کاربر ارائه میکند. همچنین علاوه بر این اشیاء جدیدی به تم Dive که به صورت پیش فرض همراه برنامه AR Effect قرار دارد، اضافه شده است. علاوه بر این دو سونی از رفع ایرادات و مشکلات نسخه های قبل نیز در تغییرات این نسخه نام برده است.

برنامه AR effect افزونه ای برای دوربین های اکسپریاست که افکت های جالبی هنگام عکسبرداری یا فیلمبرداری به تصویر اضافه میکند. این برنامه در خود چندین تم را جای داده و علاوه بر این نیز، از تم های زیادی پشتیبانی میکند. تم های این برنامه در فروشگاه نرم افزاری اکسپریا و گوگل پلی قابل دریافت است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق پلی استور در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه AR Effect خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت کنید.

با تشکر از: مهدی

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور