بدون شک برنامه فلش تولز یکی از پرکاربرد ترین برنامه های جانبی در حوزه اسمارت فون هایِ اکسپریا است، که همه ما کم و بیش با آن سرکار داریم. قابلیت هایِ فراوان این برنامه از جمله فلش رام رسمی، باز و بسته کردن بوت لودر، نصب کرنل، نصب درایورهایِ گوشی و … باعث شده تا نیاز ما به این برنامه برای مدیریت دستگاه خود بیشتر از هر برنامه دیگری باشد.

تیم توسعه دهنده برنامه Flashtool نسخه جدید نرم افزار محبوب فلش گوشی هایِ اکسپریا را منتشر کردند. این نسخه هم اکنون با شماره ساخت 0.9.23 توسط توسعه دهندگان آن به انتشار رسیده است. در این به روزرسانی ظاهر برنامه دستخوش تغییر آنچنانی نشده است، اما یکی از بزرگترین مشکلات به وجود آمده در این چند وقت برایِ برنامه مذکور برطرف شده است.

همانطور که در جریان هستید، برنامه فلش تولز با اَندروید 7.0 نوقا سازگاری نداشت و اگر کاربر تلاش میکرد فایل قابل فلش اَندروید 7.0 نوقا را بر رویِ گوشی اکسپریایِ خود فلش کند، گوشی بریک شده و مشکلات عدیده ای را برایِ کاربران به وجود می آورد، که بر طبق پیش بینی هایِ انجام شده از سویِ برنامه نویسان برنامه مذکور این مشکل در نسخه جدید برطرف شده است.

با این حساب کاربران هم اَکنون میتوانند فایل هایِ قابل فلش اَندروید 7.0 نوقا مخصوص گوشی هایِ اکسپریا XZ، اکسپریا X Compact و اکسپریا X را با خیال راحت از طریق آخرین نسخه برنامه فلش تولز بر رویِ گوشی خود فلش کنند. همچنین، تیم توسعه دهنده مشکل عدم سازگاری بک آپ های TA با تمامی دستگاههایِ پشتیبانی شده در برنامه فلش تولز را نیز در این نسخه برطرف ساخته است.

توجه: کاربران گوشی های اکسپریا C4 و اکسپریا C5 Ultra به هیچ وجه توسط این ابزار نسبت به فلش گوشی خود اقدام نکنند. کاربران اکسپریا M5 نیز تنها طبق آموزش زیر این عمل را انجام دهند.

حل مشکل فلش رام Xperia M5 همراه فلش تولز / همراه ویدیو

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور