برنامه Software Update یا همان آپدیت سنتر گوشی های سونی که وظیفه به روزرسانی برنامه های دیگر و همینطور سیستم عامل را بر عهده دارد، از ساعتی پیش به صورت یکپارچه برای بسیاری از مدل های اکسپریا آپدیت شد.

این به روزرسانی از ساعاتی قبل در آپدیت سنتر گوشی های سونی با حجم 5.2 مگابایت ظاهر شد که شاید برای برخی از کاربران جای سوال داشت. چرا که این برنامه معمولا بدون توضیح خاصی به یکباره پیغام به روزرسانی را در دستگاه ظاهر میکند و بدون اجازه از کاربر خود را آپدیت میکند. بعد از این به روزرسانی شماره ساخت آپدیت سنتر سونی به عدد 3.3.0.A.0.9 ارتقا پیدا کرد.

با به روزرسانی برنامه Software Update یک ویژگی بسیار جالب و البته بسیار کاربردی به این برنامه اضافه شد. در نسخه جدید کاربر میتواند انتخاب کند که هر کدام از آپدیت های سیستمی یا آپدیت برنامه ها در چه حالاتی به صورت خودکار دانلود شوند. دانلود خودکار در حالتی فعال باشد، در هر حالتی غیر فعال باشد و یا اینکه فقط در هنگام اتصال به اینترنت از طریق وای فای دانلود خودکار انجام شود. این ویژگی پیشتر به صورت یکپارچه برای تمامی آپدیت ها اعم از سیستمی و برنامه ها وجود داشت که حالا در این نسخه امکان تفکیک آن برای هر کدام از بخش های آپدیت سیستمی و برنامه ها وجود دارد.

برنامه آپدیت سنتر از منوی اصلی دستگاه قابل مشاهده نیست و برای ورود به آن باید از منوی About phone در تنظیمات آن را جستجو کنید. اگر هنوز این برنامه را دریافت نکردید هم اکنون از طریق پلی استور سایت اکسپریان آخرین نسخه آن را با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور