برنامه Software Update یا همان آپدیت سنتر گوشی هایِ سونی که وظیفه بروزرسانی برنامه هایِ دیگر و همینطور سیستم عامل را بر عهده دارد، از غروب دیروز به صورت یکپارچه برای بسیاری از مدل هایِ اکسپریا آپدیت شد. این بروزرسانی با حجم 5.2 مگابایت در دسترس کاربران قرار گرفته است و از غروب دیروز در پلی استور اختصاصی اکسپریا در دسترس کاربران سایت تخصصی اکسپریا قرار دارد، اما بنا به درخواست کاربران تصمیم گرفتیم خبر این بروزرسانی را نیز برایِ شما منتشر کنیم تا از جزئیات آن مطلع شوید.

چرا که این برنامه معمولاً بدون توضیح خاصی به یکباره پیغام بروزرسانی را در دستگاه ظاهر میکند و بدون اجازه از کاربر خود را آپدیت میکند. بعد از این بروزرسانی شماره ساخت آپدیت سنتر سونی به عدد 3.3.0.A.0.10 ارتقا پیدا کرد. در نسخه قبلی سونی ویژگی جدیدی را به نرم افزار مذکور اضافه کرده بود، اما این نسخه از لحاظ ظاهری و باطنی تغییری با خود به همراه ندارد.

برنامه آپدیت سنتر از منوی اصلی دستگاه قابل مشاهده نیست و برای ورود به آن باید از منوی About phone در تنظیمات آن را جستجو کنید. اگر هنوز بروزرسانی این برنامه را دریافت نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، هم اَکنون میتوانید از طریق پلی استور سایت تخصصی اکسپریا آخرین نسخه آن را با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور